Karadeniz Pet

Kuşuma oyuncak yaptım korkuyor

Topu küçültmeyi deneyi bence ufak biraz daha uygun boyutlarda iyi olur
Olabilir aslında şimdi kafesin kenarına astım dışarıdan topu birkaç gün dursun sonra bidaha içeride deneyim olmazsa küçültür denerim :)

Birde bugün petshopa gittim salıncak sordum 17 lira dedi gerçekten insanları kazıklıyorlar.
Bende öğrenciyim para buldukça kitaba yatırıyorum kuşumuda bunlarla mutlu etmeye çalışıcam şimdilik

Olabilir aslında şimdi kafesin kenarına astım dışarıdan topu birkaç gün dursun sonra bidaha içeride deneyim olmazsa küçültür denerim :)

Birde bugün petshopa gittim salıncak sordum 17 lira dedi gerçekten insanları kazıklıyorlar.
Bende öğrenciyim para buldukça kitaba yatırıyorum kuşumuda bunlarla mutlu etmeye çalışıcam şimdilik

Salincagi ben kendim yaptım , 8-10 santimlik yuvarlak çıta ve elektrik kablosundan . Çıta yoksa dal parçasından bile yapılır tel yada tesisat kablosuyla

Maviş de çok sevdi , sallanır üstünde uyur bazen gagalar oynar.

Ekli dosyalar

• IMAG1452.jpg
    IMAG1452.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 31
sanırsam pipon topunun içine boncuk koydunuz bence de biraz dursun alışır

IMG_6537.JPG
Salincagi ben kendim yaptım , 8-10 santimlik yuvarlak çıta ve elektrik kablosundan . Çıta yoksa dal parçasından bile yapılır tel yada tesisat kablosuyla

Maviş de çok sevdi , sallanır üstünde uyur bazen gagalar oynar.
Bende bugün salıncak yaptım ama bir anda basit bir şekilde oldu öğrenci işi oldu
Sizin ki gerçekten güzel olmuş acaba çıtayı okadar oval hale getirmek mümkün mü
Elektrik kablosunu kemirirse bişey olmaz değil mi içindeki teller batmaz yani

sanırsam pipon topunun içine boncuk koydunuz bence de biraz dursun alışır
Evet boncuk koydum içine :)
Dünde kafesinin dışından astım kenarına duruyor bakalım görsün tanısın diye üstüne doğru sallanınca korkuyor bayya kaçacak yer arıyor bir süre böyle dursun bu korkusunu yenersem benim için başarı :D