petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma top nasıl oynatabilirim

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Ali ve Mubi tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Ali ve Mubi

Ali ve Mubi New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olcaktı kuşuma küçük top aldım ama nasıl eğitim verildiğini bilmiyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    siz topu kafes e asın zamanla kendisi keşfedecektir ve oynayacaktır exradan eğitim vermeye gerek yok kafes dışındada oynamasını isterseniz kafes içinde önce bırakın tanısın oynamaya başlasın snra dışarı çıkardığınız dada benzeri bir topla oynata bilirsiniz

3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Pinpon topunu yuvarlayarak hafifce ileri atarak kusunuzun ilgisini cekin benimkiler yuvarladikca arkasindan kostururlar hafif kiskanclik oluyo tabi ite ite oynarlar size aliskinsa cok guzel seyirlik komik seyler gorursunuz

Sayfayı Paylaş