petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusuma yeni aldıgım dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Berk ŞAHİN tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    iyi forumlar arkdaşlar
    bayadır foruma giremiyordum ev taşıma işlerınden dolayı falan işler yerine oturunca 5.5 -6 aylık yavrulugundan beri bende olan muhabbet kusuma yeni eş aldım bu gun , kusum bana çok alıskın hic kafesini kapatmam falan neyse,ama aralarında ay farkı var yeni aldıgım dişi daha 2.5 aylık 3 aylık falan erkek sürekli yanasmaya calısıyor ama hep red ediyor dişi olan bizim oglanı, oda hep kacıyor ne yapmalıyım sizce kafeslerinimi ayırayım oglan kafeste alıstıgı tunege konamıyor dişi yüzünden konsa bile oglan rahat durmadıgı için dişide hırcınlık yapıyor
    Yorumlarınızı bekliyorum

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

Daha küçükler zaman tanımanız gerekir.

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Yorum için saolun yani sorun yok ozaman

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sorun yok...

5. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member