petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumaa eş istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emine MUTLU tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emine MUTLU
    Gizli

benim yaklaşık 1 yasında olan erkek kusum var ve bu kusu bu site sayesınde evde besleyen birinden aldım. şimdi dişi bir es almak istiyorum yavruları olsun diye değil onu cok sevdiğim icin ve aşırı derecede evcıl bir kuş herkesın gözbebegi. sızce ne yapmalıyım

2. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Daha geç olmadan alın derim.
    Ne kadar büyür size alışırsa eşe alışması o kadar zor olacaktır.
    İki yaşında bir kuşum var, neler çektim bilemezsiniz, hala da anlaşabiliyorlar mı, emin değilim.
    Onun için bu yaş ideal bir yaş, biraz daha küçük olsa daha iyi olabilirdi.
    Kuş eşini kendi seçsin deniyor sitede, kuşunuzu götürüp diğer kuşların yanına atmanızı, kuşunuzun bir kuşla anlaşacağını, onu almanızı tavsiye ediyorlar.
    Siteden İstanbul'da olan arkadaşlarla da irtibata geçebilirsiniz.
    İnşallah istediğiniz gibi olur.

3. Emine MUTLU
    Gizli

ben ev üretimi istiyorum. o yuzden nasıl yapıcam bilmiyorum.

4. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Sitedeki ilanlara bakabilirsiniz o zaman.
    Uygun bir dişi bulursunuz inşaallah...
    Bu konuda çok güzel bir kuş var.
    Beğenirseniz Mehmet Beyle bir görüşün derim. [MENTION=2908]Emine MUTLU[/MENTION]

#4 Mustafa Murat KARACAKAYA, 21 Nisan 2014
    Son düzenleme: 21 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş