petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumda asiri tuylenme var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve masochist tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. masochist

masochist New Member

Beğenileri:
    0
  2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İlk Defa Gördüm O Tüylre Sabitmi Vucudunda Acaba Yoksa Elinizle Asılınca Çıkıyor Mu?

3. masochist

masochist New Member

Beğenileri:
    0
    evet sabit

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:46 --

beyler acil yardım lütfen diğer kuşta da başladı vitamin ve parazit ilacı fayda etmedi

4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    yemeleri icin yem harici neler veriyosunuz? suyuna ekstra bisey katiyo musunuz? vitamin verme sıklıgınız ne? asiri vitamin yukleme neden olmus olabilir. kafesinizin temizligine dikkat ediyo musunuz? telleri biraz kotu geldi bana acikcasi. o telleri kemirdikleri icin zararli maddeler almis olabilirler. parazit oldugundan eminseniz ilac kullanin bence. onun ic organlarda, salgilarda bi sorun olabilir.biraz daha detayli bilgi verirseniz daha iyi olur ne zamandir boyle disi kus, hareketkeri nasil, diskisi nasil, onun disinda herhangi bir degisiklik yaptiniz mi gunluk rutinlerinde? cok degisik bisey. yabanci sitelere de bakmistim biraz ilk yazdiginizda merak edip ama bisey yok onlarda da. bi yerde sadece demisler fazla tuy uzamasi karaciger, tiroid ya da bobrek probleminden dolayi olabiliyomus diye.

5. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Hocam Fazla Tüylü Vitamin veriyorsunuz değil mi ?

Sayfayı Paylaş