petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda bir sorun var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Esxi tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Esxi

Esxi Guest

Merhabalar henüz 4 günlük kuşum eve ilk geldiğinde benden kaçıyordu sonra elimi kafesine soktuğumda parmağıma biniyordu boynundan seviyordum hoşuna bile gidiyordu.

Şimdi ise Hiç tünekde durmuyor hep yerde duruyor ve elimi kafese sokduğudma artık onu sevmeme izin vermiyor.

Tüyleride hafif hafif kabarık.

Fazla yemek ymeiyor su içmiyor.

İshal mi acaba ? Dışkısı Yeşil. Fotoğraf koyamıyorum mağlesef.

Bilgili kişiler lütfen yardım.

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hasta olabilir kabarıksa. Fotoğrafsız bin türlü yorum yapılır. Mümkünse foto koyun.

3. Esxi

Esxi Guest

Fazla hareket etmiyor, öncesinde hiç yerde durmazdı tünekde veya sallanan halkada dururdu.

Şimdi hep yerde ve kabark biraz. Şuanda yanında değilim gittiğimde laptop ile çekeibldiğim kadar çekerim.

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tünekte durmuyorsa problem olduğu kesin. Vitamin verin öncelikle. İshal ihtimaline karşı yeşillik vermeyin. İshalden şüpheliyseniz suyuna çok az kahve atın yada haşlanmış patates verin.

Sayfayı Paylaş