petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda bit gordum lutfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KEVSER HABBAL tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. KEVSER HABBAL

Muhabbet kuşlarımı 3 hafta once aldım dişi olan hep uyuyor yemiyor içmiyor daha 3-4 aylık ve veterinere götürdüm ishalden zannettim veterinerde ishal ilacı verdi poposu da yara gibi krem sür dedi ama dün akşam bi gözetledim kuşumda böcek gezio cok kucuk koyu renk bit galiba zavallım cok halsiz o bit yedi bititrdi kanını sömürdü yavrumun ne yapmam lazım vitamix antiparazit spreyi sıkıyorum hep diğerine gecicek diye de korkuyorum. Hangi ilacı alıp nasıl kullanmalıyım_? ve ben kafesi hergün temizliyorum aldığımdan beri yemeğin içine gecer mi bit_? :(

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayvanlardaki bitin insanlara bir zararı olmaz, Kuşun kafesini kaynar su ile güzelce yıkayıp, kuşa da sprey sıkmanız gerekiyor.

3. KEVSER HABBAL

kusum oldu olucek ne yapıcam acıl

Sayfayı Paylaş