petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda halsizlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve web58 tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. web58

web58 Guest

Öncelikle herkese selamlar.Arkadaslar yaklasık 1 hafta önce aldıgım dişi muhabbet kuşum şu aralar halsizgibi tüylerini kabartıp duruyor gözlerini kısıyor aynı yerde duruyor yuvaya girdiğinde uyukluyo . Aldğımdan bu yana bu süre zarfında yem de yiyordu hareketliydide bi kac hafta alışma süresidir diye endişe etmiyordum ama ister istemez kuşkulanıyorum sebebi neler olabilir bide arkadaslar erkek sureklı kur yapıyor dişiye yuvayı kemırıyordu şuan itibari ile dişide bi kaç kjez girip çıktı yuvaya oda yuvanın etrafını kemiriyor yem yiyor su içiyor dişi kabarıklık halsiz tavrı neden olabılır . resim atamıyorum şuan en yakın zamanda yükleyecegim şimdiden yardımınız için tesekkur ederım saygılar..../B]

#1 web58, 21 Mart 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mart 2015
  2. Baran Açıkgöz

Baran Açıkgöz New Member

Beğenileri:
    0
    ishal veya dışkıda bir anormallik var mı ?

3. web58

web58 Guest

kafes altı temız durumda deıl dıkkat edemedım ona ama sobalı evdeyız sobaya yakın yere koydum yaklasık yarım saatır oradalar tüy durumu iyi şuan ama tünekde sabit kalıyor halsiz gibi

4. Baran Açıkgöz

Baran Açıkgöz New Member

Beğenileri:
    0
    Benimde bilgim sadece dışkı durumuna göreydi bence Levent ACARı etiketle duruma el atar

5. web58

web58 Guest

ben etiketlemeyi bilmiyorum kardes rica etsem sen etiket atarmısın bu konuyu telefondan fotografta yuklemeye calısıyorum suan

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    resimler olmadan net konuşamıyorum maalesef, dışkıda anormallik yoksa, biraz vitamin takviyesi yapmanızı öneririm.

Konu başlıklarını lütfen acil çok acil, yardım gibi cümlelerle açmayınız, konunun içeriğini yazarsanız, sizinle aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlarda konunun içeriğine bakarak bilgilerden faydalanırlar, yeni üye olduğunuzdan dolayı şimdilik uzaklaştırma almayacaksınız. eğer diğer konularınız da aynı başlık şekilleri tekrarlanırsa ilk uzaklaştırma 3 gün olacaktır,

7. Baran Açıkgöz

Baran Açıkgöz New Member

Beğenileri:
    0
    Bende etiketi bilmiyorum yapmaya çalıştım inşallah olmuştur

8. web58

web58 Guest

tesekkur ederim uyarınızı dikkate alacagım ali bey . şöyle söyleyim size yaklasık 1 hafta oldu kuşa alışma süresinde normal midir peki suan yem felan yiyor gözlemlerım sonucu 1 saate yakındır sobanın yakınındalar alışma süresi ne kadardır

9. AliismailERTAŞ

Beğenileri:
    0
    sanırım eş olarak aldınız, bu süre kuşa bağlı olarak uzaya bilir, erkeğin baskısından sıkılmışta olabilir. yemesinde içmesinde dışkısında sorun yok sanırım. bence kuşunuz sağlıklı gibi geldi anlatımlarınızdan. sadece biraz tedirgin

10. web58

web58 Guest

hayır dişiyi sonradan getirdim 1 hafta kadar oldu erkek kur yapıyo sureklı dişi hiç saldırmadı erkege yuvayı kemırıyorlar sızce es tutarlarmı

11. AliismailERTAŞ

Beğenileri:
    0
    kavga etmeyip, anlaşıyorlarsa, yuvalık hazırlığı da yapıyorlarsa tutmuşlar demektir.

Sayfayı Paylaş