petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumda ilerleme var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdemcan tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. erdemcan

erdemcan Guest

Kusum 1 aydir bizde korkak hala bir elimden maydonoz sapi yer mi dedim bir tuttum hapur hupur yedi hatta almasini zorlastirdim elime bile cikiyordu bundan sonra ne yapmam gerek sizce elime cikmasi için

Artik elimden yemek yiyor :))

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    böyle yapmaya devam :D

3. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    şimdi öncelikle kuşunu al dışarı çık uçur sonra konduğu yerden çağır eline gelmesini sağla buna alıştır :D

şaka bir yana komut dinlemesini sağla bence bundan sonra elini şıklatınca gelsin yada ıslık çalınca gelsin vs..

#3 alse, 9 Eylül 2014
    Son düzenleme: 9 Eylül 2014
  4. erdemcan

erdemcan Guest

Hayir daha elime cikamadi sadece maydonoz sapini agzina getiriyorum lopur lopur götürüyor elimin üstüne cikip yedirmeye calistim tedirginlendi atlicak gibi oluyor geri vazgeciyor tam boyle elimin üstüne binip yemek yemesini nasil saglarm

#4 erdemcan, 9 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş