petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda kanlı ishal var ne yapmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz Eser tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Deniz Eser

Bu sabah kuşumda halsizlik vardı bi kaç saat gözlemledim kanlı şekilde ishali var halsizlikte var ishal ilacı aldım suyuna koydum başka yapmam gereken birşey varsalütfen yardım edebilirmsiniz kafesimde başak bi kuş da var bulaşıcımıdır acaba

2. Bülent Duysak

Ben Bulaşıcı Olduğunu Sanmıyorum Ama Genede FOrumumuzdaki Uzmanlara SOrmak Lazım Bana Fazla Güvenmeyin Ben Tahminimi SÖledim Forumumuzdaki Üreticiler Daha İyi Bilir Diye DÜşünüyorum.
    Allah Şifa Versin.

3. ömer duran yagar

bencede uzman arkadaslara sor kardesım ınsallah ıyılesırler

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kullandıgınız ilaçların isimlerini paylasın kusun resimlerini ve pisliginin resimlerini yükleyin önce kimse göremeden yorum yapamaz

Sayfayı Paylaş