petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda ne tür bir hastalık olduğunu teşhis edemedim (LÜTFEN YARDIM)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ssullu tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ssullu
    Gizli

ssullu Guest

üniversite ögrencisiyim ve ailemin yanına geldiğimde kuşumla biraz oynamak ve zaman geçirmek istedim.Uçma konusunda problem yaşıyordu ne oldugunu anlayamadım uzun zamandır salınmadıgı içindir diye dusundum ama elime aldıgımda ayaklarının hizasında vucudunda şişlik oldugunu fark ettim ve o bolgedeki tüylerin döküldüğünü gördüm. Kuşumu ılık suda yıkayıp bolgeyi inceledim resimleri de aşağıdadır. şiş olan bölgede hafif morluk var kuşumun hastalığı nedir acaba bu kondua yardımcı olabilecek birisi varmı ve nasıl bir tedavi incelemeliyim. Bu arada kuşum erkek.

#1 ssullu, 23 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Haziran 2013
  2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    resme göre yorumluyorum yumurta dönmesi veya aşırı kuluçka geçirmeden ötürü yağlanma olmuş.sonradanmı oldu bu olay daha önce vardı iyice şişdimimi poposu

3. ssullu
    Gizli

ssullu Guest

Kuşum 4 yaşında ve 2 hafta once boyle bir rahatsızlığı yoktu.kuşum erkek bu soylediğiniz seçeneklerin olması mümkün mü acaba?

4. ssullu
    Gizli

ssullu Guest

Kuşum 4 yaşında ve 2 hafta once boyle bir rahatsızlığı yoktu.kuşum erkek bu soylediğiniz seçeneklerin olması mümkün mü acaba?

5. Numan Küçük
    Gizli

Kist ya da ur olabilir bi veterinerin gormesinde fayda var hocam gecmis olsun :/

Sayfayı Paylaş