Karadeniz Pet

Kuşumda Ne Var ?

• Konbuyu başlatan Bülent Duysak
  • Başlangıç tarihi
B

Bülent Duysak

Guest
Arkadaşlar Kuşumun Kanadının Altında Kist Vardı Veterinere Götüremedim Bir Üretici Bana Zeytin Yağı Sürmemi Söyledi Sürdüm Gayet Canlıydı Kuş bugun eve geldim aklıma geldi bi bakayım dedim nasıl oldu bi baktım kafesin tabanında bi köşeye sinmiş sonra aldım elime çıkardım koydum yere sağa sola yalpalayarak yürüyor sonra içeri koydum tüneğe tünekte zor duruyor ve sürekli gözlerini kapatıyor napmam gerekiyor veterinere gitmenin dışında neler yapabilirim ?

Birazdan Video Koyucam.
Lütfen Bu Konuda Uzman Kişiler Yorum Yapsın.

içten bir rahatsızlık olabilir kist in zeytinyagı ile geciceğini sanmıyorum kuşunuzda hastalıgı baya ilermemiş olabilir veterine götürmekten başka care yok gibi duruyo yineden bilgili arkadaşlar yardımcı olucaktır.

içten rahatsızlık kardeşim geçmiş olsn ama anlatman ürpertici içler acısı bir durum

içten rahatsızlık kardeşim geçmiş olsn ama anlatman ürpertici içler acısı bir durum

Param Dahi Yok Bitti Lanet Olası Para Bitti Elimden Birşey Gelmiyor Ev Boş Hiçbir Şey Yapamıyorum Çok Alışmıştım Ona Ölürse Ki Bu cümleyi sölerken bile ağlayasım geliyor çok üzülürüm kuş gözümün önünde gidiyor. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Şimdi Kafesin Dışından Onunla Konuşuyordum Adı Bade. BADE beni bırakma lütfen dedim köşede bana bakıyordu birden sırtını döndü gözlerimden yaşlar süzülü verdi Söleseler inanmazdım bi kuş için ağlayacağıma ama bağlandık bi kere telefonumda oyun videoları hala duruyo bense eşini satmaya uğraşıyodum lanet olsun böle işe neden hep sevdiğimiz şeyler gider anlamıyorum hani derler ya dağ gibi adam gözümün önünde eridi gitti aynı hesap buda işte Benim İçin Çok Acı Bir Durum Üretime Başlamak İçin Hevesleniyordum Ama Ben Kuşlarıma Bu Kadar Bağlanırsam Üretim Yapabileceğimi Sanmıyorum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Arkadaşlar Maalesef Kuşum Öldü :(

bn yazıcaktım ölür o kuş diye ur dur o benim kızımda da çıkmıştı o gün oyunlar oynadı eşiyle sonra yuvadaya geçti orda yattı yattı sonra gece zorla eşinin yanına tüneğe çıktı zar zor vaziyette elime aldım noldu tatlım diye konuşurken öldü :( başınız sağolsun geçmiş olsun :(

Çok ağladım annemler başla birşeymi var dediler daha ne olsun

Oyun oynadığımız videolar kaldı ondan geriye

üzüldüm :S yeni bir muhabbet kuşu al ilk kuşunsa onun gibi olmuyucak ama yeni aldıgına da alışacaksın eminim benimde 1 yıllık kuşum kaçtıgında ağlamıştım giden gelmiyo...

üzüldüm :S yeni bir muhabbet kuşu al ilk kuşunsa onun gibi olmuyucak ama yeni aldıgına da alışacaksın eminim benimde 1 yıllık kuşum kaçtıgında ağlamıştım giden gelmiyo...

Bunun eşide var erkek acaba etkilenirmi diye korkuyorum sürekli muhabbet kuşu sesi dinletiyorum yalnız hissetmesin diye konuşuyorum sürekli eşi erkek satışa çıkarmıştım satışı iptal ettim olmazsa yeni eş alıcam.

sağdaki vefat etti soldaki erkek yaşıyor maşşallahı var şuanda oyuncak falan taktım hemen oynamaya başladı.

hayvanda olsa yazık ya acaba ne hissediyodur şimdi ilgilenin eş alırsanızda siz almayın kuşu götürüp kendi seçmesine izin verin daha iyi olucaktır.

hayvanda olsa yazık ya acaba ne hissediyodur şimdi ilgilenin eş alırsanızda siz almayın kuşu götürüp kendi seçmesine izin verin daha iyi olucaktır.

Ben En Çok Ona Üzüldüm Son Bir Çırpındı Bir Çığlık Attı Ben Saten O Sıra Ağlamaktan Ona Bakamadım Çok Üzüldüm Canımdan Can Gitti Bahçeye Gömdüm Gözlerimin Beyaz Kısmı Tamamen Kırmızı Olmuş Ağlamaktan Annemler Biraz Teselli Etti Şimdi Bende İyiyim ERKEĞE İLGİ GÖSTERİYORUM KAFESİ BİLGİSAYARA YAKLAŞTIRDIM HOPORLERE MUHABBET KUŞU SESİ VERDİM ÖTÜYOR. SATEN ÖLE YAPICAM KENDİNE SEÇTİRTCEM AMA BEN O KADAR KUŞUN ARASINDAN BİDAHA NASIL BULUCAM ONU BİLMİYORUM.Bİ İŞARET FALANMI KOYUCAZ

Ben En Çok Ona Üzüldüm Son Bir Çırpındı Bir Çığlık Attı Ben Saten O Sıra Ağlamaktan Ona Bakamadım Çok Üzüldüm Canımdan Can Gitti Bahçeye Gömdüm Gözlerimin Beyaz Kısmı Tamamen Kırmızı Olmuş Ağlamaktan Annemler Biraz Teselli Etti Şimdi Bende İyiyim ERKEĞE İLGİ GÖSTERİYORUM KAFESİ BİLGİSAYARA YAKLAŞTIRDIM HOPORLERE MUHABBET KUŞU SESİ VERDİM ÖTÜYOR. SATEN ÖLE YAPICAM KENDİNE SEÇTİRTCEM AMA BEN O KADAR KUŞUN ARASINDAN BİDAHA NASIL BULUCAM ONU BİLMİYORUM.Bİ İŞARET FALANMI KOYUCAZ

ufak bi ip veya halka lar oluyo kuş için onlardan takabilirsiniz ayağına

Erkek Kim Bilir Ne Hissediyor Dili Yokki Konuşsun Derdini ANlatsın Kaç Saattir Muhabbet Kuşu Sesi Dİnletiyorum Birazdan Kapatıcam Işıklarıda seside uyusun kendine gelsin.

Çok üzüldüm ya bende tumorden kaybetmiştim karnı şişti kalmıştı kızımın. Yanlız bırakmayın kusunuzu bir çift alın . Geçmiş olsun herkes anlamaz acısını

GT-S7560 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri