petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumda nefes alma problemi var yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kenan tarafından 6 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Kenan

Kenan New Member

Beğenileri:
    0
    Ben 4 ay once erkek kusuma disi kus aldim disi kusu aldigimda 1 aylikti ve su anda 5 aylik.Konuya gelecek olursak benim bu aldigim disi kus tunegin ustunde dururken agzini cok hizli hizli acip kapatiyo elime aliyorum aldigi nefesin sesi duyuluyo nefes almasi problemli ve o yuzden kuscagiz ucamiyo nefes alamiyo ucarken pat yere dusuyor forumdaki abiler kardesler yardimci olursaniz cook mutlu olurum .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

Yaa okuyosunuzda neden hicbiriniz cevap yazmiyo

2. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Genelde kuş çok enerji harcadığında yapıyor bu hareketi.Yorulduğunda nefes nefese kalıyor.Önlemek için yormamaktan başka çareniz yok benim bildiğim kadarıyla.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş