Karadeniz Pet

Kusumda tuy dokumu sonrasi gorme kaybi

orhan2271

Yeni Üye
kusumun hareketlerinde tuy dokumunden sonra gariblikler basladi tam olarak gormuyor gagasiyla yokluyor disari birakinca nereye gittigini.bilmiyor ishal sorunu vardi flagyl kullandm ishali azaldi baya fakat istahi ve gormesi duzelmedi hala yem az yiyor ilacli su icmekten bikti suluga gitmek istemiyor lutfen yardim edin cok dayandi kusum bi turlu derdine derman olamadim

kusumun hareketlerinde tuy dokumunden sonra gariblikler basladi tam olarak gormuyor gagasiyla yokluyor disari birakinca nereye gittigini.bilmiyor ishal sorunu vardi flagyl kullandm ishali azaldi baya fakat istahi ve gormesi duzelmedi hala yem az yiyor ilacli su icmekten bikti suluga gitmek istemiyor lutfen yardim edin cok dayandi kusum bi turlu derdine derman olamadim
Flagyl'i ne kadar süre kullandınız ? Sadece suyuna katarak mı kullandınız. Gözlerde sulanma veya şişme var mı ? Görme sorunu varsa suluğun yerini hiç değişmeyin yoksa bulamaz suluğu.

3 gun kullandim yem yemiyor xayifliyor halsiz dusuyor agzinia damlatiyorum ama guc toplayamadi

Bugun tek gozunde biraz sulanma vardi agizdan siringa yoluylaa mama vererek beslemeye calisiyorum

Geri