petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda UR(tümör) çıktı YARDIM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve monarch006 tarafından 18 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. monarch006

monarch006 New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar daha önce kuşum ishal dıye bır konu açmıştım. Karnında ufak bi şişlik oldu sürekli ishaldi 1 haftadır. veterinere götürdüm tümör var dedi. tedavi olur fakat yaşama şansı %10, gittiği yere kadar böyle yaşar dedi. Bu tür olayla karşılaşan varmı yardım edin. Hayvanı kaderine terk etmek istemiyorum

2. Semih Koçyiğit

Beğenileri:
    10
    cerrahi operasyon yapılamayacağına göre veterinerin dediği gibi gittiği yere kadar:( çok daha basit hastalıklardan bile çok çabuk etkilenen hayvanlar bunlar geçmiş olsun

3. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Çok geçmiş olsun.Tek yapabileceğimiz şey dua etmek olur.Cerrahi operasyon yapılabilirse yapın.Kuşunuzun hastalığına çare olabilecek ne varsa yapın fakat iş işten geçmiş galiba :( Yapacak birşey yok son günlerini iyi geçirmeye çalışın onunla :(

4. monarch006

monarch006 New Member

Beğenileri:
    1
    araştırdım ölüme terk etmek çözüm değil. Bir kaç ilaç buldum. Yanı sorunu yaşayıp kuşunu tedavi eden insanlar var. yarın ilaçlarını alıcam denicem. İyi gelirse burda paylaşırım. Allah var tabi ama dua ile kimse iyileşmıyo

Sayfayı Paylaş