Karadeniz Pet

Kuşumda UR(tümör) çıktı YARDIM

monarch006

Yeni Üye
Arkadaşlar daha önce kuşum ishal dıye bır konu açmıştım. Karnında ufak bi şişlik oldu sürekli ishaldi 1 haftadır. veterinere götürdüm tümör var dedi. tedavi olur fakat yaşama şansı %10, gittiği yere kadar böyle yaşar dedi. Bu tür olayla karşılaşan varmı yardım edin. Hayvanı kaderine terk etmek istemiyorum

cerrahi operasyon yapılamayacağına göre veterinerin dediği gibi gittiği yere kadar:( çok daha basit hastalıklardan bile çok çabuk etkilenen hayvanlar bunlar geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun.Tek yapabileceğimiz şey dua etmek olur.Cerrahi operasyon yapılabilirse yapın.Kuşunuzun hastalığına çare olabilecek ne varsa yapın fakat iş işten geçmiş galiba :( Yapacak birşey yok son günlerini iyi geçirmeye çalışın onunla :(

araştırdım ölüme terk etmek çözüm değil. Bir kaç ilaç buldum. Yanı sorunu yaşayıp kuşunu tedavi eden insanlar var. yarın ilaçlarını alıcam denicem. İyi gelirse burda paylaşırım. Allah var tabi ama dua ile kimse iyileşmıyo

araştırdım ölüme terk etmek çözüm değil. Bir kaç ilaç buldum. Yanı sorunu yaşayıp kuşunu tedavi eden insanlar var. yarın ilaçlarını alıcam denicem. İyi gelirse burda paylaşırım. Allah var tabi ama dua ile kimse iyileşmıyo
Merhabalar,benim de kuşumda aynı problem var,Ank.Üni.veterinerlik fakültesine götürdüm çok büyümediği için müdehale edemeyiz dediler ama öte yandan da kuş her gün biraz daha kötüleşiyor,ilaç tedavisinden bahsetmişsiniz gelişme var mı acaba?

Geri