Karadeniz Pet

Kuşumda yağlanma var mı ?

blackeaglemurat

Meraklı Üye
Arkadaşlar sizce dişi kuşumda yağlanma var mı sanki biraz kilo aldı gibime geldi yardım ederseniz sevinirim maşallah demeyide unutmayalım
IMG_3452.JPG

Bizim dişide çok zayıf bu tam tersi. Şişman biraz çok tatlı kerata allah bağışlasın :)
Kaç yaşında bu

Bizim dişide çok zayıf bu tam tersi. Şişman biraz çok tatlı kerata allah bağışlasın :)
Kaç yaşında bu

Yağlanma olursa kötü olur eşi var çiftleşemez kafesin dibinde durur tünege bile çıkamaz diye korkuyorum çıkardım uçurdum iyi gelir diye 2.5 yaşında diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

krakeri kesin her gün düzenli uçurun bir şey olmaz, yaşlıda değil sorun çıkacağını düşünmüyorum

hocam ufacık biryağlanma var 4 güne yakar korkmayın hiç bir zararı olmaz yardım edebildiysen ne mutlu bana :D

krakeri kesin her gün düzenli uçurun bir şey olmaz, yaşlıda değil sorun çıkacağını düşünmüyorum

Kraker hiç vermiyorum zaten artık düzenli uçurucaz elma sirkesi verdim 3 damla su içinde faydası olduğunu şöyledirler

Ucuruyormusunuz [emoji4]

Mubişiniz çok güzel bir kız.. Maşallah.. Arkadaşlarda söylemişler yağlanma falan yok. Niye öyle bir şey düşündünüz ki.. Ben kilodan uçamayan mubişler gördüm.. Onları ara ara uçurun.. Kafese hapis etmeyin.. kilo alan mubiş kafese hapis edilen mubişlerdir. Sizinki gayet sağlıklı.. Hiç endişe etmeyin..

Mubişiniz çok güzel bir kız.. Maşallah.. Arkadaşlarda söylemişler yağlanma falan yok. Niye öyle bir şey düşündünüz ki.. Ben kilodan uçamayan mubişler gördüm.. Onları ara ara uçurun.. Kafese hapis etmeyin.. kilo alan mubiş kafese hapis edilen mubişlerdir. Sizinki gayet sağlıklı.. Hiç endişe etmeyin..

Biraz kilolu gibi geldi ele alınca fark ettim görüntüde öyle gibiydi de merak ettim çok teşekkür ederim rahatlattınız içimi

Geri