Karadeniz Pet

Kuşumda yumurta var mı yuvalığada bakıyor

İrfzhr

Yeni Üye
image.jpg

Üstlerindeki tülü alın rahatsız olmasınlar.

Ben yumurta olduğunu düşünmüyorum arada kuşlarınıza yumurta maması verin keyifli hobiler

Hocam yüzde çekilme ve kuyrukta alçalma var dışkıda büyüme de varsa eğer yumurta habercisi olabilir. son zamanlarda dişi kuşunuzda hırçınlaşma asabi hareketler erkek kuş ile kavgalar başladı mı yada gaga taşı veya mineral bloğu kullanıyorsanız aşırı ilgi duymaya başladımı ?

Evet sürekli kalamar kemiği gaga taşı bide elime alınca çok sinirleniyor artık erkekle aynen dediğiniz gibi kavgalar başladı

Gözünüz aydın diyelim o zaman :) Darısı yumurta bekleyenlerin (benimde) başına.. Sağlıkla besleyin.

Fevzi Bey fotoğraflar var bence yumurta olmasından çok kuşlar bakımsız (pis olma kirli olma vs anlamında değil zayıf duruyorlar) dişi kuş keyifsiz biraz mama takviyesi yapılmalı dişi biraz toparlanmalı

@Yusuf Kürşat AKKUŞ Haklı olabilirsiniz hocam. biz birşeyler biliyorsak oda sizlerin sayesinde ve sizlerin tecrübelerinizi paylaşmanız vesilesiyledir. Kısaca biz sizlerin talebesiyiz. :) sizden kapacağımız daha çok şey var

Dişi kuşa takviye yap bakımsız gözüküyor.

Dediğimiz günden beri mama yapıyorum yiyiyorlar bide kafeste sıkılıyorlar dışarı çıkarıyorum onları sorun olur mu

Geri