Karadeniz Pet

kuşumda yumurta var mı?

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
4 gün önce çiftleştiler acaba yumurta varmı poposunda ve göğsünde şişlik var siZ ne dersiniz varmı yumurta
ekL68W.jpg
wv8P9p.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuzda şişkinlik yok ise hayırlı olsun yavru geliyor :)

SN Yılmaz,
Yandan görünüş yeterli olmaz. Dışkısında büyüme var mı? Yuvaya ilgi gösterdi mi? Çiftleşti mi, çiftleştiyse kaç gün oldu? Bu bilgileri vermelisiniz..

SN Yılmaz,
Yandan görünüş yeterli olmaz. Dışkısında büyüme var mı? Yuvaya ilgi gösterdi mi? Çiftleşti mi, çiftleştiyse kaç gün oldu? Bu bilgileri vermelisiniz..

Dışkıda büyüme evet var ben odaya girdiğimde çiftleşme vardı ondan önce duydum sesler yani çiftleşti 4gün oldu yuvalıkta b U aralar faZla duruyo tıngırmıngır ses çıkarıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

konu başlığınızı içeriğe uygun yazdım :)

Teşekkürederim selen hanım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

Kısacası olabilirmi yumurta

Dışkıda büyüme evet var ben odaya girdiğimde çiftleşme vardı ondan önce duydum sesler yani çiftleşti 4gün oldu yuvalıkta b U aralar faZla duruyo tıngırmıngır ses çıkarıyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

Teşekkürederim selen hanım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

Kısacası olabilirmi yumurta

belirtiler yumurta geldiğini işaret ediyor. ancak resim kuyruk düşüklüğü görünmüyor

belirtiler yumurta geldiğini işaret ediyor. ancak resim kuyruk düşüklüğü görünmüyor

Kuyruğu bu fotoda kaldırdı arada düşürüyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

e5mNvM.jpg
foto koydum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

Varmı yumurta lütfen yardımcı olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Yokmu yardm etcek gurban olim heycanlym zaten

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

Forum uyuma biri cevap versn yavru istiyom ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

Yumurta varmi yardimci olurmusunuzzz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

Bi kişi yardim etsin ya varmi yumurta

Geri