Karadeniz Pet

Kuşumda yumurta varmı yardım .

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Kuşumda yumurta varmı 4 gün oldu çiftleşeli kimse cevap vermedi yardım edermisiniz.
wO94BP.jpg
eQYOYG.jpg
w1DOMG.jpg

yumurta var gibi ama daha zamanı var

Popoda biraz şişlik var. Yumurta gelecek gibi.

Yavruluğada ilgi arttı içerde tıngırmıngır bişiler yapıyo erkek kapıda bekçilik filan yapıyo bu cevap iyi geldi saol :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

yumurta var gibi ama daha zamanı var

3 günü daha var diye biliyorum çünkü çiftleştikten 7-8 gün sonra çıkıyormuş Bende pazartesi-Salıyı beklicem :D Saolsın ilk yumurtam olucak inşallah çok heycanlym

Bizi durumdan haberdar etmeyi unutmayın :)

Dişi ne kadardır yuvaya girmeye başladı acaba?

çiftleştikten 1 gün sonra girmeye başladı yani 3 gündür aşırı şekilde giriyo çıkıyo öncedende giriyodu ama bukadar değildi tabi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

Son söz olarak yumurta var diyebilirmiyiz yoksa tartışılırmı .

var gibi ama %51 e %49 misali :) aynı durum bende hatta nerede ise aynı fotoğraf ama yok maalesef

Kuşun dışkısından da anlayabilirsiniz. Dişinin dışkısı normale göre daha büyüktür ve ayırt edilebilir.
Alternatif olarak popoya dokunarak anlayabilirsiniz. Pek tavsiye etmem ürker.
Diğer alternatif yumurta şekillendikçe popo ucu yumurtadan dolayı sivri ve uzun şekilde çıkar.
Son olarak poposunun çevresindeki tüyler dökülmeye başlar.

Kuşun dışkısından da anlayabilirsiniz. Dişinin dışkısı normale göre daha büyüktür ve ayırt edilebilir.
Alternatif olarak popoya dokunarak anlayabilirsiniz. Pek tavsiye etmem ürker.
Diğer alternatif yumurta şekillendikçe popo ucu yumurtadan dolayı sivri ve uzun şekilde çıkar.
Son olarak poposunun çevresindeki tüyler dökülmeye başlar.

Dişkida büyume ve popoda sivrileşme az bişi var 4 günlük daha yeni belli yani

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri