petshop

Kuşumda yumurta varmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

[​IMG]Merhaba arkadaşlar bu kuş konuları ve forumda yenîyim kendim kafes yaptım boyutunda gayet iyi acaba dişi kuşum(mavi) yumurtlamaya Yada yumurta varmı ?[​IMG][​IMG][/IMG][​IMG] kafes iyimi ?

#1 Hürkan YILMAZ, 15 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ocak 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    12
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    kuşunda şuan yumurta yok gibi duruyor kanatlarının düşmesi lazım yumurtlama döneminde bildiğim kadarıyla kuşlarında gayet güzelmiş kafeste güzelmiş :D

3. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member
    Üye

Beğenileri:
    2
    Yer:
    Yozgat
    Maşallah güzel kuşlar.

4. ismail baktır

şuan yok hocam

5. Hürkan YILMAZ

Gözüm gibi bakıyorum teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:53 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

Hayırlısı olsun teşekkür ederim hocam .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

Teşekkür ederim hocam kenarları çıtayla kapatıp süsliyicem tel çıkıntıları kötü gözüküyor.Kuşlara da gözüm gîbi baktığım için merak ettm yumurta varmı diye hayırlısı olsun.

6. ismail baktır

rica ederim hocam . biz böyle bakarız zaten olmaz geçen komşunun yıllanmış kuşları yumurtlamışş valla o kadar bakımsızlar ki yuvalığı lastikle falan tutturmuşlar :)

Sayfayı Paylaş