petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda yumurta varmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Kuşlarım dün çiftleşti gibi oldu biraz kısa oldu acaba yumurtvarmı yada anlamanın biryolu varmı yardım edermisiniz.Albino(erkek) ile çiftleşti.[​IMG] [​IMG]

2. Selahattin GÖKTAŞ

hasta gibi daha çok

3. ismail baktır

üşütmüş gibi

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşlarınızı hava akımının olmadıgı bi yere koymalısınız kuş baya şifayı kapmış gibi duruyor yumurtada yok

5. Hürkan YILMAZ

yok uyurken çktiydim bide tüylerini çırpınırırya kalkık tüyleri ondan öledir yoksa sağlıklı ama iyi bi kameradan bugün koyarım fotoğraf dün çiftleşti bugün bellimi varmı yumurta

6. Selahattin GÖKTAŞ

bi günde yumurta olur mu :)

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    hemen belli olmaz 4-5 gün sonra ancak belli olur

8. Hürkan YILMAZ

Yok onlara çok dikkat ediyorum herşeyi vitamn kuşkumu kenik vb. Fotoğrf biraz dandk ve kuş tüylerini kaldrmşken çıktı ondan olmazmı yoksa baya hastamı iyi bi foto koycam birazdan

9. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kabarmasından dolayı değil gözleri hic iyi gözükmüyor kuşun

10. Hürkan YILMAZ

Yeniyim ,heycanlıyım ondan :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

Endişelendim şimdi, frklılıkta yok her gün onları dikkatlizlediğim için halsizlik yemyememezlikde yok ama gözündeki beyaz halkayımı diyorsun.

11. ismail baktır

kafese dokunun o zaman kuş uyansın 1 dakika bekleyip çekinn bakalım nasıl olacak

12. Hürkan YILMAZ

Ne yapmalıyım herşeyini veriyorum haftadsında yumurta vitmin bal nijer yeşillik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Birazdan koyarım pederimde iphone var iyi çekiyo o daha net anlarız

13. Selahattin GÖKTAŞ

sen net çekilmiş üç beş foto daha at sonra yorumlayalım

14. ismail baktır

fazlada yeşillik vermeyinn biraz sabır işi bu işler ama ilk yumurta gerçekten çok heyecanlı oluyor :) biz böyle bakarızz olmaz komşunun haftada bi uzaktan gö attığı kuşu 3 tane yumurtlamışş :) kısmett işte

15. Hürkan YILMAZ

[​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Albinomda hastamı [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

Hareketleri çok iyi hasta olsalar anlarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Ben çekerken bile yanıma kadar geldi gagasıyla telefona vurdu oyun oynadı hastalığı varmı

16. Selahattin GÖKTAŞ

kızınızın maşallahı var. ama henüz tam belli olmaz yumurta olup olmadığı...ama bana sorarsan olacak ;)

17. Hürkan YILMAZ

Ya bî görsen abi heyecanlıyım 7 yaşımdan beri bakıyoruz ikincî kuşum diğerinî aratmasın diye aynı ırk aldım diğerinden yavru alamadım ama bundan almak çok istiyorum günün yarısını bugün yuvalıkta geçirdi erkek kustu flan kur yaptı kısacası dişi kuşum hastamı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

Varmı bişeyi yardım lütfen..

18. Selahattin GÖKTAŞ

var inşallah var olacak ama sabırlı olmalısın :)

19. Hürkan YILMAZ

Hastalıkmı yumurtamı ? :D

Sayfayı Paylaş