Karadeniz Pet

Kuşumda yumurta varmı

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Kuşlarım dün çiftleşti gibi oldu biraz kısa oldu acaba yumurtvarmı yada anlamanın biryolu varmı yardım edermisiniz.Albino(erkek) ile çiftleşti.
Kd2pRp.jpg
eylQ7N.jpg

yok uyurken çktiydim bide tüylerini çırpınırırya kalkık tüyleri ondan öledir yoksa sağlıklı ama iyi bi kameradan bugün koyarım fotoğraf dün çiftleşti bugün bellimi varmı yumurta

Yok onlara çok dikkat ediyorum herşeyi vitamn kuşkumu kenik vb. Fotoğrf biraz dandk ve kuş tüylerini kaldrmşken çıktı ondan olmazmı yoksa baya hastamı iyi bi foto koycam birazdan

kafese dokunun o zaman kuş uyansın 1 dakika bekleyip çekinn bakalım nasıl olacak

Ne yapmalıyım herşeyini veriyorum haftadsında yumurta vitmin bal nijer yeşillik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

kafese dokunun o zaman kuş uyansın 1 dakika bekleyip çekinn bakalım nasıl olacak

Birazdan koyarım pederimde iphone var iyi çekiyo o daha net anlarız

sen net çekilmiş üç beş foto daha at sonra yorumlayalım

fazlada yeşillik vermeyinn biraz sabır işi bu işler ama ilk yumurta gerçekten çok heyecanlı oluyor :) biz böyle bakarızz olmaz komşunun haftada bi uzaktan gö attığı kuşu 3 tane yumurtlamışş :) kısmett işte

x3ab54.jpg
x8b4yQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Albinomda hastamı
eN4v7O.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

Hareketleri çok iyi hasta olsalar anlarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Ben çekerken bile yanıma kadar geldi gagasıyla telefona vurdu oyun oynadı hastalığı varmı

kızınızın maşallahı var. ama henüz tam belli olmaz yumurta olup olmadığı...ama bana sorarsan olacak ;)

Ya bî görsen abi heyecanlıyım 7 yaşımdan beri bakıyoruz ikincî kuşum diğerinî aratmasın diye aynı ırk aldım diğerinden yavru alamadım ama bundan almak çok istiyorum günün yarısını bugün yuvalıkta geçirdi erkek kustu flan kur yaptı kısacası dişi kuşum hastamı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

Varmı bişeyi yardım lütfen..

var inşallah var olacak ama sabırlı olmalısın :)

Geri