petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumdaki garip ses

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhsin zeydanlı tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Tags:
  1. muhsin zeydanlı

muhsin zeydanlı New Member

Beğenileri:
    0
    kuşumda diş gıcırtması gibi bir ses var daha dün aldım acaba ortamı garipsediğinden kaynaklanıyo olabilir mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

kuşumda diş gıcırtması gibi bir ses var neyden kaynaklanıyo lütfen yardııım !!:confused:

2. Hamdi AKCA

Hamdi AKCA Member

Beğenileri:
    0
    Keyfi yerindeyken alt gagasıyla üst gagasının ucunu törpüler, sanırım o sesten bahsediyorsun. Öyleyse herşey yolunda demektir.

3. muhsin zeydanlı

muhsin zeydanlı New Member

Beğenileri:
    0
    ama kuruğunuda sallıyodu ben nezle diye tahmin ettim ve kuşu değiştirim

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    gicirdama dedigin gagalarini birbirine surtmesi ise o mutluluktan bizm kusta pek cok zaman yapr

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    bırazda gagalarını törpülemek için yapıyorlar çekirdek kırar gibi seste cıkarırlar sorun etme normal bişey

kusunuzda halsızlık soluk almada zorluk ve kabarıklık sureklı uyuma yoksa kusunuzda sıkıntı yok demektır en onemlı sorun bunlar

6. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusumda da aynisi var hatta konu acacaktim surekli yapiyor keyfi yerinde mi bilmiyorum ama bana nedense oyleymis gibi gelmiyor diger hareketleri normal ama bunu sabah aksam yapiyor

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş