Karadeniz Pet

Kuşumdaki rahatsızlık!!!!

• Konbuyu başlatan Deniz Eser
  • Başlangıç tarihi
D

Deniz Eser

Guest
Bu sabah kuşumun kanatları altında kan lekeleri gördüm elime aldım ve baktım ki kanatlarının altında bilye büyüklüğünde ten renginde bir şişkinlik var oradan kan akmış daha önce hiç farketmemiştim kan görünce farkına vardım acaba bu ne olabilir tedirgin oldum baya . Hareketlerinde bir değişiklik yok uçmasındada acil bir cevap bilgi bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim . Elimde görüntüsü de var ama nasıl paylaşacağımı göremedim

Merhaba , öncelikle geçmiş olsun. Benim zannımca ur çıkmış olabilir. Eğer imkanınız var ise bir veterinere götürmeniz daha faydalı olacak . Ayrıca konuya resim eklemek için buraya tıklayınız.. Tabi resim eklemeniz daha sağlıklı ve dataylı bir bilgi sunabilir size ve bize.

ilk önce teşekkür ediyorum yönlendirmeniz için umarım ciddi bir hastalık değildir eğer ur ise?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

Bu hastalık bulaşıcımıdır peki diğer kuşumdan ayırmam gerekir mi ? İlaçla falan tedavisi mümkün müdür yoksa veterinere göstermem şart mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok gecmiş olsun en kısa zamanda veterinere götürün

çok gecmiş olsun en kısa zamanda veterinere götürün

Çok teşekkür ediyorum bu tümorün bulaşıcı mı bulaşıcı değilimi olduğunu öğrenmek istiyorum bir bilginiz var mı bir başka kuşum daha var eğer bir bulaşma söz konusu ise kafesleri ayırıcam .

Geri