petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumdaki rahatsızlık!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz Eser tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Deniz Eser

Bu sabah kuşumun kanatları altında kan lekeleri gördüm elime aldım ve baktım ki kanatlarının altında bilye büyüklüğünde ten renginde bir şişkinlik var oradan kan akmış daha önce hiç farketmemiştim kan görünce farkına vardım acaba bu ne olabilir tedirgin oldum baya . Hareketlerinde bir değişiklik yok uçmasındada acil bir cevap bilgi bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim . Elimde görüntüsü de var ama nasıl paylaşacağımı göremedim

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Merhaba , öncelikle geçmiş olsun. Benim zannımca ur çıkmış olabilir. Eğer imkanınız var ise bir veterinere götürmeniz daha faydalı olacak . Ayrıca konuya resim eklemek için buraya tıklayınız.. Tabi resim eklemeniz daha sağlıklı ve dataylı bir bilgi sunabilir size ve bize.

3. kaksoy

kaksoy Guest

4. Deniz Eser

ilk önce teşekkür ediyorum yönlendirmeniz için umarım ciddi bir hastalık değildir eğer ur ise? [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

Bu hastalık bulaşıcımıdır peki diğer kuşumdan ayırmam gerekir mi ? İlaçla falan tedavisi mümkün müdür yoksa veterinere göstermem şart mı ?

#4 Deniz Eser, 20 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2013
  5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ur cıkmış kusunuzda sızın yapabılecegınız bı r sey degıl veterınere goturun bence

6. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    çok gecmiş olsun en kısa zamanda veterinere götürün

7. Deniz Eser

Çok teşekkür ediyorum bu tümorün bulaşıcı mı bulaşıcı değilimi olduğunu öğrenmek istiyorum bir bilginiz var mı bir başka kuşum daha var eğer bir bulaşma söz konusu ise kafesleri ayırıcam .

Sayfayı Paylaş