Karadeniz Pet

kuşumdan beyaz dışkı geliyor

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
K

Kasaplanca

Guest
Erkek kuşum geleli 2 hafta oldu geldıken ıkı gun sonra beyaz dıskı vermeye basladı ve dıskısı kuruduktan sonra kaya gıbı sert oluyor. sizce bunun nedeni ne olabilir?

normal dostum her bokuda yazmayın ya işiniz gücünüz kalmamış kuşun bokunu inceliyosunuz insan hep aynı renkmi yapıyo bunlarda öyle

normal dostum her bokuda yazmayın ya işiniz gücünüz kalmamış kuşun bokunu inceliyosunuz insan hep aynı renkmi yapıyo bunlarda öyle

yazzdıgın cevabı karsı sana adamda denmez. Kuşun dışkısı hastalık belırtısıdır. Sen anlamıyorsan konusma. Susssssss....

Erkek kuşum geleli 2 hafta oldu geldıken ıkı gun sonra beyaz dıskı vermeye basladı ve dıskısı kuruduktan sonra kaya gıbı sert oluyor. sizce bunun nedeni ne olabilir?

Kardeşim çok normal bir durum. Herhangi bir sorun yok rahat olabilirsin.

Yazdığın adamlık belirtisini, forumdaki insanlara hakaret ederek yapmışın zaten sen;

Eğer tecrübe kalmadığını düşünüyorsanız, Çıkış yukarı sağda ;)

çok aık ve net konustum zaten ben. TEcrube kalmamıs demek hakaret ıcermez. :Danlayana isteyen banlar.

Tecrübe kalmamış demek, bana göre; buradakiler boş kafa ve muhabbet kuşundan anlamıyor demektir. Bu benim fikrimdir, banlanma olayı öyle basit birşey değil. Burada güzelce geçinelim, birbirimize yardımcı olalım. Amaç budur! Sıkıntıya gerek yok ;)

Hadi adama tecrübe kalmamış dedin. Demeden önce insan açar adamın profiline bakar ne yazmış bugüne kadar diye.

Forumdaki üyelere hakaret etme hakkını kim kime verdi bu konuda beyler cevap vermıyorsanız adamın sorusuna çıkın gidin eleştirmek niye

Adamlık denilen seyi ne kadar da cabuk harcadın sen öyle.

Adamlık lafta degıl. Ancak karakter olarak bır soru sorduysak adam gıbı cevap verılır. her boku dıye degıl.

Tecrübenin olup olmadıgı kararına sen varamazsın kimse burda sorulan sorulara cevap vermek zorunda degil. iyi niyetimizden dolayı sorulara cevap veriyoruz.

Ben karar verme yetkısı gözetmıyorum. Cevap vermek zorunda da degıller. Iyınıyet belırtısı varsa ıyı nıyetle cevap verılır. Tartısma oldummu halınızden gecılmıyor vallahı helal :)

Forumdaki üyelere hakaret etme hakkını kim kime verdi bu konuda beyler cevap vermıyorsanız adamın sorusuna çıkın gidin eleştirmek niye

Ortada hakaret olarak algılayan varsa kendını tecrubelı sananlardır. Ben tecrubelı bırı olupta cevap veremeyene bakarım. o kadar...

Tecrübeli olupta, bu saaten sonra sana karşı her türlü tecrübesiz olurlar merak etme bu tür davranışların yanlış bence uzatmayada gerek yok konuyu

Tecrübeli olupta, bu saaten sonra sana karşı her türlü tecrübesiz olurlar merak etme bu tür davranışların yanlış bence uzatmayada gerek yok konuyu

Benım uzattıgım bır konu yok. Su saatten sonrada bu formda olmanın bır anlamıda yok. Herkes tartısmaya hazırlıklı maşallah :D daha gecen sorduk kus kac aylık dıye. adamın bırı cıkmıs kusunuz erkek dıyor :D kaç aylık nerde cınsıyet algısı nerde.... sonra bırı cvp vermıs altına dıgerı kopyala yapıstır yapıp aynı cevabı vermıs. :D bu sıte yardımlasma forms sıtesı olsa o baska mesele tabıkı. Bu sıte paylaşım cıcıkusum guzel kusum nasıl merhaba kusuma sıtesı olmus gun gectıkce...

Benım uzattıgım bır konu yok. Su saatten sonrada bu formda olmanın bır anlamıda yok. Herkes tartısmaya hazırlıklı maşallah :D daha gecen sorduk kus kac aylık dıye. adamın bırı cıkmıs kusunuz erkek dıyor :D kaç aylık nerde cınsıyet algısı nerde.... sonra bırı cvp vermıs altına dıgerı kopyala yapıstır yapıp aynı cevabı vermıs. :D bu sıte yardımlasma forms sıtesı olsa o baska mesele tabıkı. Bu sıte paylaşım cıcıkusum guzel kusum nasıl merhaba kusuma sıtesı olmus gun gectıkce...

Hadi güle güle

Kimse sizin kolunuzu tutup da zorla burada kalın demiyor.

Geri