petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumın Yaşi ve Cinsi Nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DarkredBlue61 tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7

#1 DarkredBlue61, 23 Mart 2014
    Son düzenleme: 23 Mart 2014
  2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gagasi 2. Resimdeki gibiyse dişi yerli bir kuş ama diğer resimlerde ceresi sanki farklı çıkmış sondan 3. Resimde de resmen erkek

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bunlar Yenileri Son 1 - 3 Hafta Gibi Bir Süre.Yerli Dedin Fakat Bu Yavru Sayılabilecek Bir Halde Bile Gördüğüm Diğer Yerli Kuşlardan Daha Kalıplı vede Büyük? Nasıl Yerli Kuş Olur İngiliz Yavrusu Diye 50 TLye Aldım Sanırım Kendi Üretimi vede Kırma Olabilir Tam Bilmiyorum?

4. Yusuf ŞANLI

Yerli ve disi masallah

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    :confused: Bilgileriniz İçin Sağolun Ama Anlamadiğim Şey Şu :D Benmi Kazıklandım Bana Gerçekten 50 Tlye Yerli Verdiler Yada Hayatımda Hiç İngiliz Yada Hollanda Cinsi Kuşmu Görmedim? :D Link Verebilecekmisiniz Acaba Kafam Karişti Benim Tüm Kuşçular İngiliz Diyor Hatta Adam 75 TL Demişti? :confused:

6. Yusuf ŞANLI

Olabilir :) ustalar bi baksin hemen karamsar olma belki ben yanlis solemis olabilirim beraber ogreniriz :) ama cinsiyeti kesin disi

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Valla Umarım Öyledir :) Eski Kuşumda Dişiye Benziyorda Hatta Gagasının Rengi Bazen Mavi Den Uzaklaşiyordu Bunun Gibi Birşey Olmaz Değil Mi? Yani Erkekdi Kim Görse Öyle Derdi Çokda Maviydi Gagası.Neyse Bir Tane Daha Almaya Niyetim Var Umarım O Erkek Çıkar :(

8. Yusuf ŞANLI

Benden sana tavsiye sitedeki ureticilerden al hem saglik acisindan hem cinsiyet ve irkini bilirsin anne babasini gorursun olasi bi terslikte degistirirsin

9. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Öneriniz Varmi? Ankarada Oturuyorum Çankaya\Küçükesat Genelde Ulusdakılerden Alıyorum Çok Çeşit Var Ama Bunuda Oradan Almiştim Hatta Değiştirecektim Fakat 2 Şeyi Öğrettim Ondan Tutuyorum Yoksa Yolcuydu

10. Yusuf ŞANLI

Yok ben mersinde yasiyorum ama ankarada olan uretici var forumda yurtici ureticiler bolumune gir adres telefon numaralari bile var yardimci olurlar

11. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Valla Biraz Baktım Ama Konu Açayım Yazan Olursa Görüşürüz Olmazsa Ama İstediğim Kuş Olması Lazım Görmedende Almak Mantıklı Değil Gösterme İmkanları Filan Varmi? Yada Dükkanları Vs? Bilginiz Varmi?

12. Yusuf ŞANLI

Uretimhaneleri var iste salmanin icinde bir suru yavru gidiyon seciyon :) yada konu acarken istedigin rengi irki yazarsn resim koyarakta yardimci olurlar

13. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    O Zaman Güzelmiş İşte :D Çok Sağol Ben Oraya Bi Konu Açayım Umarım Forum Kurallarına Zıt Düşmez :)

14. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam petshop= kazıkçıshop :) dükkanlar kime nasıl giydirsem mantığıyla işliyor. Zamanında yerli kuşu bana 70 den verdiklerini bilirim :) O yüzden yaşadığın şehrin üreticileriyle bağlantın olmalı. Eğer gerçekten 50 vereceksen git adam gibi bir kuşa ver mesela. Kuşunuz çok tatlı gerçekten ama üzülerek söyleyebilirim. Yerli ve dişi bir kuş. Ayrıca Ankara resmen üretici cenneti :)

15. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Eyvallah :( Çok İyi Moral Verdin :( Ama Bu Aynı Türden Deyim 2.ci Alışım Diğer Kuşlara Göre Daha Yakın Daha Akıllı Gibiler Neyse Öteki Dünyada Alacağa Yazarız Bi Tane Daha Hesaplaşiriz Orada Sıkıntı Yok :cool: Sağol Kardeşim :) Ah Bide Üretici Bulaydım İyiydi

16. ilyas can alıcı

kuşunuz dişi maşallah çok sağlıklı görünüyor bende ankaradayım ama elimde yavru kuş yok size yardımcı olmak isterdim.

17. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bunu Trabzona Göndermeye Niyetim Var Yavru Ariyorum Erkek Cins Lazım Hayırlısı Bakalım Sağol

18. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sitede satılık yavru muhabbet bölümünde takipte kalın ankarada mutlaka çıkar ankara üretici kaynıyor ;)

19. Mete AKAR

Mete AKAR Guest

1,2. resimler çekostovak son 3 resim ingiliz erkek

20. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi yerli hocam.

Sayfayı Paylaş