petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumla ilgili biraz yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Curcuna tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Curcuna

Curcuna New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum var 4 aylık yalnız kuşum sürekli hapşırıyor dışkıda bi problem yok haraketlerinde sıkıntı yok gâyet haraketi ötüyo ama neden hapşırıyor. Bide gaga taşı aldım ne faydası var tam olarak anlamadım ben.

2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Arkadasim niye hapsiriyor onu bilmiyorum ama gaga tasi yok faydali hem gagasini duzeltir uzamasini engeller hemde kuslar icin kalsiyumdur o helede yumurtlayacak disi icin olmasi gereken en birinci maddedir o yuzden iyi yapmisin almakla

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hapşurma genelde insanlarda olduğu gibi soğuk algınlığına bağlı olarak ortaya çıkabilir. Kapı ve pencere aşmayın kuşun olduğu odada cereyanda kalmasın. Ev halkını da bu konuda bilgilendirin.

4. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12
    Bende de benzer bir durum vardı kuş soğukta kalmış hapşırmaya başlamıştı. 3-4 gün geçer diye bekledim geçmeyince resimde görünen ilacı aldım 10 TL'ye. Suyuna karıştırıp uyguladım kısa sürede geçti. Eğer sizinde bir hafta gibi bir sürede geçmezse denemenizi öneririm.

5. Curcuna

Curcuna New Member

Beğenileri:
    0
    İlacı nerde alabilirim kardeşim ?

6. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12

Sıradan bir petshop'tan alabilirsin ben öyle yaptım.

Sayfayı Paylaş