petshop

                   

 1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
  Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
  Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

  Notu Gizle

Kuşumla Nasıl İletişime Geçmeliyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Fatma Vildan KAHRAMAN tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Arkadaşlar,ben bu sitede yeniyim. Bir muhabbet kuşum var. Ayrıca muhabbet kuşlarını en iyi anlatan site bu. Bu nedenle üye oldum. İnsanlar da çok iyi.
  Sadede gelirsek benim 3 kuşum vardı. Fakat 2 tanesi soğuk algınlığı nedeni ile öldü. Bu kalan tek kuşum Çimen'in arkadaşları öldüğü için psikolojisi bozulmuş olabilir mi?
  Bir de bu kuşları aldığımda 2.5 aylıktılar ve yem yemeyi çok iyi beceremiyorlardı. Ben de elimle veriyordum. Çimen elime geliyor ama ona sevmek için parmağımı uzattığımda ya ısırıyor ya da kaçıyor. Acaba bunu neden yapıyor.
  Ayrıca kuşum bu aralar uçarken biraz yamuluyor. Acaba yavru olduğu için uçmayı beceremiyor mu yoksa hasta mı?:confused:
  Bir şey daha var. O da kuşumun bu aralar ayağının ısınması. Elime geliyor. Oynuyor, oynuyor,oynuyor. Biraz sonra uçuyor, dönüyor ve tekrar elime geliyor. Bunu 5 kez falan tekrarlıyor. Sonra bunu bir daha yapıyor ve geliyor. Ama normal değil. Kanatlar havada, tüyler inmiş, ağzından nefes alıyor, ayaklar ateş gibi hatta az önce elime aldım bunu yaptı ve hala elim yanıyor. Lütfen bu sorunlarıma bir çözümünüz varsa söyleyin. Kuşumun sağlıklı olmasını istiyorum. Onu kaybetmek istemiyorum. O benim tek dostum. Onu çok seviyorum. Lütfen lütfen bir çözümünüz var ise söyleyin. Kankamdan ayrılmak istemiyorum.:(
   

Sayfayı Paylaş