Karadeniz Pet

Kusumla sokakda gezmece :))

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar kusum 1 bucum yasinda sokakda beraber geziyoruz sizlerle paylasmak istedim:) daha fazla cekmek isterdim ama kedilerden ve disardaki ilgiden cekindim.

https://youtu.be/K2q50zhAwRM

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaç aylıkken aldın kuşu.iyi alışmış. Benim kuş ta alışkın ama dışarıya çıkarmaya korkuyorum. Heryerde alışkın olsa da kaçar gibime geliyor. 2 aylıkken aldım ben şu an 7 aylık.

Kaç aylıkken aldın kuşu.iyi alışmış. Benim kuş ta alışkın ama dışarıya çıkarmaya korkuyorum. Heryerde alışkın olsa da kaçar gibime geliyor. 2 aylıkken aldım ben şu an 7 aylık.

Masallah:) evet bende 2 aylikken falan aldim.

nasıl böyle yetiştirdin kardeşim ya :D

Kucuk yasda aldigim icin sanirim her kusun farkli huylari var aslinda :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

maşallah , dikkat bir anda kacabilir :D

Yok onun derdi benim kovsam gitmiyo :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

Maşallah, güle güle besleyin.

Tesekkurler :)

Maşallah.
Çok güzel.
Allah ayırmasın.
Güle güle besleyin.
Keyifli hobiler.

Maşallah kerataya bak.Nasıl alıştırdınız neler yaptınız paylasirsaniz faydalanalım.Gerçi bizimki evde bile kendi halinde takılıyor ki kapı açık olsa anında kirişi kırar.

Maşallah herşey iyi güzelde izlerken korktum bi an ezilecek diye aman dikkat edin bi anlık dalgınlık kuş ezilebilir

Maşallah kerataya bak.Nasıl alıştırdınız neler yaptınız paylasirsaniz faydalanalım.Gerçi bizimki evde bile kendi halinde takılıyor ki kapı açık olsa anında kirişi kırar.

Tesekkurler. Tek almistim 2 aylikken erkek kusum. Elimden geldigince cok konustum ses kaydi falan dinletmedim hic. Avucumdan yem vererek besledim ilk aylar. Alissin diye. Ilk gunler pek ustune gitmedim onun gelmesini bekledim sadece konusarak baska bisey yapmadim. Darisi basiniza insallah size de boyle alisir. Birde kus sesi dinletmedim hic. Zararina oluyo alistirmak isterseniz.

Maşallah daha önce böyle birşey görmedim şunu belirteyim videoyu izlerken kuşun üstüne basmandan korktum.

Maşallah herşey iyi güzelde izlerken korktum bi an ezilecek diye aman dikkat edin bi anlık dalgınlık kuş ezilebilir

Evet eskiden cok korkuyodum bu olaydan surekli ayak altinda arada ilk zamanlar annem kuyruguna basmisti hatta. Ama artik alistik 1 seneden fazladir boyleyiz. Yururken ayaklarimizi fazla kaldirmadan yuruyoruz dalsakda altina giremicek sekilde yani. En fazla hafif itilir:) misafir varken odadan cikarmiyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

Maşallah daha önce böyle birşey görmedim şunu belirteyim videoyu izlerken kuşun üstüne basmandan korktum.

Tesekkurler alistik artik :)

Kuştaki güveni geçtim sendeki bu güven taktir edilir gerçekten tebrik ediyorum.

Masallah. Benim 3 sene onceki disi kusumda boyleydi balkonda kapi onunde ustumde durur gezerdi gitmezdi. Guclu bir bag kurunca boyle oluyor iste sizinki gibi aranizda guzel bir sevgi ve bag var.

Maşallah,çok güzel bir bağ kurmuşsunuz kuşunuzla,İnsan ve Hayvan dostluğuna güzel bir örnek,her kuşun sizin kuşunuzun aldığı eğitimi alacağını sanmıyorum özel bir kuş.

Maaşallah Rabbim nazardan saklasın tüyleri kadar ömrü bol olsun

Maşallah,çok güzel bir bağ kurmuşsunuz kuşunuzla,İnsan ve Hayvan dostluğuna güzel bir örnek,her kuşun sizin kuşunuzun aldığı eğitimi alacağını sanmıyorum özel bir kuş.

Tesekkurler, bende oyle dusunuyorum birbirlerinden farklilar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:20 -->-> Daha önceki mesaj 12:18 --

Kuştaki güveni geçtim sendeki bu güven taktir edilir gerçekten tebrik ediyorum.
cok tesekkurler, o guveni bana veren benim bicir benlik bisey yok:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:26 -->-> Daha önceki mesaj 12:20 --

Masallah. Benim 3 sene onceki disi kusumda boyleydi balkonda kapi onunde ustumde durur gezerdi gitmezdi. Guclu bir bag kurunca boyle oluyor iste sizinki gibi aranizda guzel bir sevgi ve bag var.

Tesekkurler, bag ne kadar buyukse yillar gecince acisida cok buyuk oluyor. Allah herkese uzun omur versin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:27 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

Maaşallah Rabbim nazardan saklasın tüyleri kadar ömrü bol olsun

Amin hocam saolun

Bu kuşların doğalarında çekip gittikten sonra geri dönme olayı yok....Bikaç seferden sonra kaçar bu kuş demedi deme...Hatta buraya yazarsın benim kuş gitti bi dahada gelmedi çok üzgünüm diye...

Geri