Karadeniz Pet

Kuşumla Yolculuk

Damla Yücel

Yeni Üye
Arkadaşlar malum yaz geldi. Havalar sıcaklamaya başladı. Bizde İzmir/Bergama'da yaşıyoruz. Okullar kapandıktan yaklaşık 1 hafta sonra çandarlıya kuzenlerin yazlığına gidiyoruz. Ve büyük ihtimalle kuşumuz da bizimle gelicek. Çok uzun yol değil. Yaklaşık 10-20 dk arasında bi sürede varıyoruz. Kuşumu bizimle götürmelimiyim yoksa evde birine mi bırakmalıyım. Bırakabileceğimiz bütün komşular tatile gidecekler. Napmalıyız? :confused: :confused:

Son düzenleme:
Bırakabileceğimiz bütün komşular tatile gidecekse mecburen yanınızda götüreceksiniz.
Uzun bir yolculuk olmaması iyi. Yine de araç içersin de cereyan yada klima rüzgarına maruz kalmamasına özen gösterin.

Kafesin etrafini ince bir tulle kapat rüzgar vermeden gider suluguda cikar sarsintida dökülmesin sure azmış zaten.

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

10-20 dk yolculuk sikinti yaratmaz tabi ruzgar olmadigi surece kapilarin camlarini iyice kapatin klimada acmamaniz lazim snrasi sikinti olmaz

bi sorun olmayacaktır cok kısa bi süre . ben piknige bile götürdüm bikere :)

Valla ben istanbuldan ığdıra taşındım uçakla aktarmalı geldim kucağımda getirdim soryn olmadı üstünü ört hava alacak şekilde hem rüzgardan güneşten korusun hem panik yapmasın etrafı tanımıyor çünkü. Birde yeni yerde dokunma 2 gün alışsın rahat bırak hayvanı bir şey olmaz merak etme

Geri