petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumla Yolculuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Damla Yücel tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Damla Yücel

Damla Yücel New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar malum yaz geldi. Havalar sıcaklamaya başladı. Bizde İzmir/Bergama'da yaşıyoruz. Okullar kapandıktan yaklaşık 1 hafta sonra çandarlıya kuzenlerin yazlığına gidiyoruz. Ve büyük ihtimalle kuşumuz da bizimle gelicek. Çok uzun yol değil. Yaklaşık 10-20 dk arasında bi sürede varıyoruz. Kuşumu bizimle götürmelimiyim yoksa evde birine mi bırakmalıyım. Bırakabileceğimiz bütün komşular tatile gidecekler. Napmalıyız? :confused: :confused:

#1 Damla Yücel, 22 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 22 Mayıs 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Bırakabileceğimiz bütün komşular tatile gidecekse mecburen yanınızda götüreceksiniz.
    Uzun bir yolculuk olmaması iyi. Yine de araç içersin de cereyan yada klima rüzgarına maruz kalmamasına özen gösterin.

3. Damla Yücel

Damla Yücel New Member

Beğenileri:
    0
  4. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin etrafini ince bir tulle kapat rüzgar vermeden gider suluguda cikar sarsintida dökülmesin sure azmış zaten.

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    10-20 dk yolculuk sikinti yaratmaz tabi ruzgar olmadigi surece kapilarin camlarini iyice kapatin klimada acmamaniz lazim snrasi sikinti olmaz

6. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    bi sorun olmayacaktır cok kısa bi süre . ben piknige bile götürdüm bikere :)

7. Damla Yücel

Damla Yücel New Member

Beğenileri:
    0
  8. kurabiyecanavarı

Beğenileri:
    0
    Valla ben istanbuldan ığdıra taşındım uçakla aktarmalı geldim kucağımda getirdim soryn olmadı üstünü ört hava alacak şekilde hem rüzgardan güneşten korusun hem panik yapmasın etrafı tanımıyor çünkü. Birde yeni yerde dokunma 2 gün alışsın rahat bırak hayvanı bir şey olmaz merak etme

Sayfayı Paylaş