Karadeniz Pet

kusumlailgili bazı sorularım var

• Konbuyu başlatan ahmetxx12xx
  • Başlangıç tarihi
A

ahmetxx12xx

Guest
arkadaşlar muhabbet kusları suan tüh değiştirme mevsimindemi acaba kafesinde biraz tüg var dökülmüş ;)
bu birinci sorumdu
2.sorumsa benım dısı muhabbet kusum var yanına erkek almak istiyorum alınca hemen ıkısınıde aynı kafese koymalımıyım ?? saldırganlık falan olabilirmi ??
şimdiden tşkler ;)
ve birde şimdi benım kusumun türünü bilmiyorum yanı muhabbet kuslarında tür fark edermı ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz tüy dökümünde olabilir.

Erkek aldığınız zaman aynı kafese koyabilirsiniz sorun olmaz biraz gözlemlersiniz sorun olursa ayırırsınız zaten. Bu arada erkeği kendinin seçmesini sağlayın.

Kuşunuzun türünü ve diğer sorunlarınız için fotoğrafını çekip konuya eklerseniz daha kesin bilgiler verebiliriz.

bunlar fotorafları aa eski bunlar 2 ay önce falan çekmıstım ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhabbet kuşları her daim tüy değiştirir. Eşini kuşçudan kendisi seçsin. Aşk evliliği olsun ;)

aşk evliligi :D :D :D
malesef kusummmu götürme şansı yok ya erkek bi kus alıcam aksama gidip de yanı ben seçsem es tutmazlarmıki ??

Siz seçseniz getirseniz %50 bir oran var. Ya beğenir eş tutarlar ya tutmazlar.. :) Ama her beğenmediği takdirde aldıklarınızı değiştirmeniz gerekecektir bunu kuşçuya belirtin isterseniz :)

tama bir konuda daha danısak istiyoru size bu tuh döküünden sonra yıne aynı renk eynı cızgılı renkte tüh ü çıkar acaba ??
bu arada yenı fotolarıda çekip ekliyoru birazdan

tama bir konuda daha danısak istiyoru size bu tuh döküünden sonra yıne aynı renk eynı cızgılı renkte tüh ü çıkar acaba ??
bu arada yenı fotolarıda çekip ekliyoru birazdan

Evet sadece tüy yenilenmiş oluyor. Kuşun renginde değişme olmuyor. Yeni ve parlak tüyler geliyor sadece.

Geri