Karadeniz Pet

kuşumlarım yuvaya girmiyor

serkann29

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar muhabbet kuşlarım 2 aydır yuvalık takılı birbiriyle bazen yemleşiyo arada kaşınıyolar ancak yuvaya ilk taktığım gün haricinde hiçç ilgi göstermiyorlar sizce nedeni nedir ne yapmalıyım

Henüz hazır değillerdir. Kafesi kaldırıp mama takviyesi ve düzenli bakıma devam edin.

2 aydır mamalarını veriyorum vitaminlerinide veriyorum acaba eş tutmama durumu olabilirmi arkadaşmı oldu ikisi sadece acaba

merhaba arkadaşlar muhabbet kuşlarım 2 aydır yuvalık takılı birbiriyle bazen yemleşiyo arada kaşınıyolar ancak yuvaya ilk taktığım gün haricinde hiçç ilgi göstermiyorlar sizce nedeni nedir ne yapmalıyım
İlk ciftim 1 ay sonra girmişti. 2 çiftim ise 7 ayın sonunda daha yeni yeni yuvaligin girişini kemiriyor bu tamamen kuşun piskolojisine bağlı.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

son günlerde gelişme olarak dişi kafese elimi yaklaştırınca kaçmıyor aksine ısırmaya çalışıyor acaba kafesimi sahiplendi bu iyiye delaletmi ?

dişi muhabbet kuşunun bana karşı kafesini korumaya çalışması neden olabilir acaba

benimkiler 1 yıldır beraberler. yavruluğu taktım yanından bile geçmediler. sen 2 ay diyorsun