Karadeniz Pet

kusummm ucamiyorr

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
3gun once aldigim kusumu bu gun saldim kanatlarini cirpiyo ama ucamiyoo 30 40 gunluk kus ucabilirmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:14 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

Guunncceell

30-40 günlük kuş uçar uçmasına da.
Yeni aldığın bir yavruyu 2 hafta salmaman gerek.

levent usta doğru söylüyor... önceki açtığın konuda da ben nasıl yapabileceğini söylemiştim...

bir konu açtıysan sorularını aynı yerden devam ettir kardeş, sen soru sordukça zaten açtığın konu üstte kalıyor.. ancak birden çok başlık açarsan açtığın konular top list'te kaldığından senin konuların dolanıyor üstlerde... yazık bak, sıkıntısı olan başka biri de konu açar soru sorar sonra görülür-görülmez... bence tek konudan devam et, yeni başlık açıp durma derim ben... moderatörler eğer birleştirebiliyorsa başlıkları bir yerde birleştirebilirse iyi olur..

Tamam da bu neden ucamiyo kolumda duruyo kanat cirpiyo

benim kuşumda ilk zamanlar uçamıyordu sürekli yerde geziniyordu . kuşu kafeste tutmanıza gerek yok açın kafesin kapısını düşe kalka öğreniyor çarpa çarpa uçmayı öğrenicek ortama alışıcak . 22 yaşındayım 11 12 senedir kuş besliyorum . hiçbirzaman aldığım kuşlar kafesten direk manevra yaparak ucmadı hepsinin alışma dönemi oldu

Geri