Karadeniz Pet

Kuşumu aldığım gün! Sizce kaç aylık arkadaşlar???

Snm232323

Meraklı Üye
Kuşumu aldığım günk fotoları:) biz hadi yürü dersek yani ayakları üzerine kpyarsak yürüypdu yoksa hep böle yatıyodu bikaç gün. Kuytu köşelere girmek istiyordu sürekli. Satıcı 3 haftalık demişti doğrumudur????

Kuşumu aldığım günk fotoları:) biz hadi yürü dersek yani ayakları üzerine kpyarsak yürüypdu yoksa hep böle yatıyodu bikaç gün. Kuytu köşelere girmek istiyordu sürekli. Satıcı 3 haftalık demişti doğrumudur????

Kuşunuz erkek gibi bana 40 45 günlük diye tahmin ediyorum ama ustalarımız ve üstatlarımız sizi daha iyi bilgilendirecektir maşallah.

1-1,5 aylık var bu kuş.
Sağ ayağı hep böyle yumruk yapar gibi parmakları toplu mu duruyor?

Yok Levent bey arada yapıyordu ben de korkuyordum. Petshop da birsürü kuşun içinde yerde köşede duruyordu farkettiğimde. Biraz izledim korkmuş gibiydi sordum nesi var diye yeni geldi yolda üşüdü heralde dedi. Sonra diğer kuşların gelip gagaladığını gördüm ve alıcam bu kuşu dedim. Önce vermek istemedi bi 10 gün kalsın burda biraz toparlasın siz bakamassınız dedi. Bakarım dedim aldım şimdi canavar oldu maşallah:)) elimizden inmiyor çnkü elimde büyüttüm besledim hep dışardaydı. Kafese çok zor alıştı.

Bu da şimdiki hali tam 1,5 ay sonra

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:43 -->-> Daha önceki mesaj 01:40 --

Maşallah, güle güle besleyin..

Bu da ilk resimlerden 1,5 ay sonraki hali paşamızın.
Çok tesekkürler üstad.
Sizler sayesinde çok şey öğrendim. Artık gönül rahatlığıyla besliyorum kuşumu. Hersey için tesekkürler. Cesaretimi toplayınca üretim yapabileceğimi bile düşünür oldum:) tabi hobi olarak. O zaman yardımlarınza ihtiyacım olacak.

Son düzenleme:
Çok tesekkürler üstad.
Sizler sayesinde çok şey öğrendim. Artık gönül rahatlığıyla besliyorum kuşumu. Hersey için tesekkürler. Cesaretimi toplayınca üretim yapabileceğimi bile düşünür oldum:) tabi hobi olarak. O zaman yardımlarınza ihtiyacım olacak.

Rabbim gönlüne göre versin inşallah..

Denildiği gibi küçük kuş yeme bile dusmemistir diyecektim ki sonra Sizin yazıları gördüm maşallah

Maşaallah ya. Kuş çok güzel. Bu yavrucağı almakla iyi etmişsiniz.

Maşallah,ilk fotoğraflarda 27-30 gün arasında duruyor. Helal olsun o kadar kuşlar daha yem kırmayı bile beceremez.

Maşallah.İyi bakıldığı belli.Ömrü uzun olsun İnşallah.

Çok tesekkür ederim Allah razı olsun hepinizden. Bir kuşu daha ufacıkken almak çok önemliymiş meğer, sevgiyle şevkatle bağlandık ona. O da bunun farkında:) evet yeme düşmemişmiydi bilmiyorum o zaman bu güzel forumu da bilmiyordum. Yoksa yardımlarınızı isterdim. Kendi kndime düşündüm ne yedirsem diye sonra daha uçmayı bilmeyen kuş yemi nasıl kıracak dedim kabuksuz yem koydum önüne. Onu bile tam yiyemiyodu. Ağzında 2-3 parçaya ayırıyodu bi bakıyodum yemlerin boyutları ufalmış demekki yiyordur diyordum. Çok şükür ki şansa da olsa büyüttük paşayı şimdi konuşsun istiyorum bakalım inşallah bıcır bıcır konuştuğunu da size video ya çekeceğim günler gelir. Herkese çok tesekkür ederim.

Geri