petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu Aldım Fakat Hastamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ardadas123 tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ardadas123

Arkadaşlar aldığım kuş eve yeni getirdim kuş ötmüyor yemek yiyor fakat ben baktığım anda duruyor hareket etmiyor . Neden olabilir ben hasta olduğunu düşündüm . (Erkek 1.5 aylık)

2. KEVSER HABBAL

Benim bildiğim kadarıyla daha alısmadı anormal haller varsa hastadır kabarık duruyorsa ishal yada kabızsa hep uyuyorsa _? bir de tlf dan yada pc den felan kus seslerı ac bakalım otecek mı _? baya kucukmus herseye alıstırmaya basla.

3. Ardadas123

Teşekkür ederim açtığımda ötüyor anormal haller yok çok azda olsa alıştı hareket ediyor artık uyuma sıkıntısı yok

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    normal bişey bu kuş daha yeni eve gelmiş ve daha yavru bir hafta çok rahatsız etmeyin eve alışsın onunla sürekli konuşun ilgilenin 1 hafta sonra yavaş yavaş elinize alıştırın elinize alıştıktan sonrada dışarı salarsınız

5. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Kuşun eve alışması en az 20 gün, tam olarak alışması en az 2 ay.
    Boşa strese girmeyin kuşa zaman verin.

Sayfayı Paylaş