Karadeniz Pet

Kuşumu Aldım :)

• Konbuyu başlatan AliBaris38
  • Başlangıç tarihi
Kuş Tam Olarak 3 Haftalıkmış...

3 haftalık kuş bir şey yiyemez elinizde ölür yavru almadan önce araştırmanızı öneririm toptancılar 27 28 29 günlükken falan ayırır yavruyu ben genelde 1 aydan fazla tutuyorum yanında tabiki anne zarar vermediği sürece

ozmn satıcının yanlışı var . adam kuyruklarını yolmadığına dair yemin ediyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 haftalık diyip yem kırar diyip bir de yemin ederse yazıklar olsun öyle üreticiye de emektara da

3 Haftalık Filan Dedi . Evdeki Yemden Yiyor Ama Abi . :( Yeminide Kanadını Yolmadığına Dair Etti .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 01:35 --

Kuş 18.08.2014 Doğumluymuş .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

kardeş kuşun yavru olması ile alakası yok o kuşun tüylrerinde sıkıntı var yem yemeyi öğrenmiş bir kuşun yani 28-30 günlük kuşun kanadı kuyrugu tam olarak çıkar kuşu değişme imkanın varsa değiştir.

Ustalarım Kuşumu Almış Bulunmaktayım . Evine Geldi Alıştı Biraz . Daha Tam Uçamıyor . Herkesten Yorumlarını Bekliyorum

pvy5QN.jpg

kZ4MP7.jpg

NYaLQN.jpg

yakışıklı çok tatlı fakat kuşun kanat ve kuyruğunu çekmişler sanki kuzenim almıştı 3 ay önce aynı renk vs onda da kuyruk ve kanat yoktu aldığı yerde yeme daha yeni düşmüş zamanla çıkar falan demişlerdi kuşun kanadına falan baktım kanadını kuyruğunu çekmişler hayvanın ve kötü olan şu kuşun çıkan tüyleride sağlıklı olmuyordu hep dökülüyordu yeni çıkan kuyruk kanat falan geri götürüp değiştirdik. yazık günah hayvana hayvan oğlu hayvanlar alışsın diye hayvancağıza işkence çektiriyorlar ! güzel kardeşim aldığın yere geri götür değiştir bence en azından alıştırmak içinde olsa müşterilerin bu kanat ve kuyruğun çekilmesine karşı olduğunu anlasınlar

Umarım Fransız tüy dökümü hastalığı yoktur.

Ustalarım Kuşu Hobiciden Aldım Adam Yemin Ediyor Çekmediğine Dair . Sadece Vitaminsiz Kalmış . Bana Öyle Söyledi .

Geri