petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumu annem ayagıyla bastı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mubis12 tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. mubis12

mubis12 New Member

Beğenileri:
    0
    napmam gerekıyor tam basmadı geri cekti ama kus ilk 1 dakika nefes hızlandı ve kanatlarını brz acıp bekledı sonrasında yurudu brz sonra uctu kapının tepesine orda bıraz durdu su verdım icti biraz yem yedi ayaklarına basıp yuruyor ucuyor gozle gorulur tek sorunu yururken bıraz yalpalıyor sizce napmalıyım ? vitaminli su verdım bıraz smdı uyuyor otmesı falan kesildi demin 2 kez falan ottu yinede konusan hep hareketlı kus sessiz duruyo simdi

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    şoku atlatınca düzelir korkmuştur tünekte durabiliyor mu

3. mubis12

mubis12 New Member

Beğenileri:
    0
    duruyor evet ucuyor yem yıyor parmagımda sımsıkı duruyor bas dik sekılde uyukluyor yururken yalpalaması bı saakatlıgı varmıdır acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

yardım edicek yok mu kusum yem yiyip su ıcıyor ama cok hareketsız uyuyor 1 kere mutfaga benle yurudu o kadar saatlerdir uyuyor ic kanama falan olmasın veya kaburgada bi kırık neden uyuyor böyle hıc durmazdı

Sayfayı Paylaş