Karadeniz Pet

kuşumu ayırıp başka odaya koysam?

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
merhaba arkadaşlar kuşlarımdan biriyle anlaşamıyorum ve başka odaya almak istiyorum kafes almak şartıyla...acaba seslerini duyunca birbirlerini ararlarmı? ne öneriyosunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:15 -->-> Daha önceki mesaj 03:07 --

yokmu yardımcı olacak bi arkadaş,?

esseler arar mutlaka siz elinize alıstırmak istiyosunuz sanırım eger oyleyse bunları verin 1.1-5aylık kus alın.

evet ararlar birbirlerinin sesine aşırı tepki veriyorlar öyleki kendilerini tellere vuruyorlar ve yemliğin içine girmeye çalışıyorlar benim başıma gelmişti bende iki dişi bir erkeği bir kafese koydum bi süre sonra dişinin birini bir arkadaşıma satmak zorunda kalmıştım

evet ararlar birbirlerinin sesine aşırı tepki veriyorlar öyleki kendilerini tellere vuruyorlar ve yemliğin içine girmeye çalışıyorlar benim başıma gelmişti bende iki dişi bir erkeği bir kafese koydum bi süre sonra dişinin birini bir arkadaşıma satmak zorunda kalmıştım

ben sadece benımle ılgılensım ıstedıgımden dıyorum...verıyım bırını gıtsın yapcak bısı yok herhalde teşekkürler...

Geri