petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumu ayırıp başka odaya koysam?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrekbra tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. emrekbra
    Gizli

emrekbra Guest

merhaba arkadaşlar kuşlarımdan biriyle anlaşamıyorum ve başka odaya almak istiyorum kafes almak şartıyla...acaba seslerini duyunca birbirlerini ararlarmı? ne öneriyosunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:15 -->-> Daha önceki mesaj 03:07 --

yokmu yardımcı olacak bi arkadaş,?

2. Burak Boyacı
    Gizli

esseler arar mutlaka siz elinize alıstırmak istiyosunuz sanırım eger oyleyse bunları verin 1.1-5aylık kus alın.

3. emrekbra
    Gizli

emrekbra Guest

beyaz olanında maşaallah ı var uçması konması ele yakınlıgı felan ama mavı bozuyor işi...böyle olmayacak gibi

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    evet ararlar birbirlerinin sesine aşırı tepki veriyorlar öyleki kendilerini tellere vuruyorlar ve yemliğin içine girmeye çalışıyorlar benim başıma gelmişti bende iki dişi bir erkeği bir kafese koydum bi süre sonra dişinin birini bir arkadaşıma satmak zorunda kalmıştım

5. emrekbra
    Gizli

emrekbra Guest

ben sadece benımle ılgılensım ıstedıgımden dıyorum...verıyım bırını gıtsın yapcak bısı yok herhalde teşekkürler...

Sayfayı Paylaş