petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu Bir Eşyaya Nasıl Alıştırırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkyxd tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Berkyxd

Berkyxd Guest

Merhaba ben kuşumu bir eşyaya alıştırmak istiyorum fakat kuşum nezaman bir eşya yaklaştırsam [top,oyuncak vb.] deliye dönmüş gibi bir oraya bir buraya zıplıyor size sorum şu kuşumu bir eşyaya nasıl alıştırırım ne biliyim top falan oynasın mesela şimdiden teşekkürler.

2. oguzhan01

oguzhan01 Guest

ben çıngıraklı oyuncak top aldım kuşlar için olandan. önce kafesin dibine attım sık sık yıkıyordum pisliyordu üstüne ama çok seviyordu. sonra banyoluğun içine attım onun sayesinde bol bol da yıkanıyor iyi oluyor .ilk başta korkabilir ama sürekli kafesin içinde kalırsa sorun olmaz diye düşünüyorum kafese koyup gözlemlemeniz gerekir.

Sayfayı Paylaş