Karadeniz Pet

Kuşumu daha dün aldım yardım edin lütfen.

MAVİŞ

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumu dün saat 5 gibi bir petshoptan aldım herseyini eve geldim herşey normaldi yüreyebiliyordu hareketliydi bugun sabah bir baktım kafesin dibine tünemiş kafasını uzatmış yatıyor ne yapsam ne etsem hep böyle dışarı çıkartım yürüsün diye 2 adım atıyor düşüyor çok dengesiz oldu lütfen yardım edin ne hastalığı var kuşumun ?
allah korusun ölü değil ama uyuyor felan arada uyanıyor çarpıyor kuş daha yavru yardım lütfen.
12468081_1538710259775811_281104617_n.jpg

Nerede oturuyorsunuz? Bakın diyoruz ki buradan üretici arkadaşlardan alın kuşları. hem kazık yemeyin, hem de sağlıklı kuş alın. Pet-shop'tan gidip burada kuşum ölüyor yardım edin diyorsunuz. Kuş hasta, bu haliyle hiçbir şey yapamazsınız o kuşa. Burada forumda o kadar çok pet-shoplarla ilgili şeyler paylaşıyoruz ama nafile. Burada elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ama nedense inatla pet-shopçuları zengin edip, kendinizi de üzüyorsunuz. Bu haldeki kuşu da burada paylaşıp forumdaki herkesi de üzüyorsunuz. Hastalığını gidip aldığınız yere sorun. Çünkü bu kuş için MAALESEF yapılacak fazla bir şey kalmamış. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Haklısın gökhan abi..

Kuş bir yere çıkamayacak durumda gozukuyor yere yem ve au koyun yanina yiyebilecek hali varsa yesin ve hemen pet shopa sorun kuşu alırken görmedinizmi ?

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle ilk mesajinizmis forumumuza hoşgeldiniz taşırken üşütmüş olabilirmisiniz ortamını sıcak tutun inşaallah iyileşir

herkeze teşekkürler burdan alın demişsinde busiteden dün haberim oldu kardeşim sanki benim haberim vardıda bin kere söylüyorsunuz diyorsun haberim olsaydı neden burdan almıyayim konyadayım kuşa gelince ilk gün sapa sağlamdı 2. gün bu hale geldi galiba üşüttü elimden geleni yapıyorum ben felç olmuş olabilirmi diye merak ettim

arada canlanmaya çalışıyor uçmaya felan ama yine aynı şekilde tünüyor .
kanadınada bir şey olmuş daha bugun oldu oda dün felan yoktu.
12470705_1539007866412717_682948654_o.jpg

D49Pml.jpg

Geçmiş olsun kanadında ki sorun degil o kuş halsiz düşmüş yem kurabiliyor mu ona bi bak ayrıca suluk yerini bilmiyordur su icir ona kendin suyuna vitamin mutlaka köy umarim toplar kendini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

Yem kiramiyorsa kabuksuz yem al yavru kuş için yedir icir toplucak ins

Nerede oturuyorsunuz? Bakın diyoruz ki buradan üretici arkadaşlardan alın kuşları. hem kazık yemeyin, hem de sağlıklı kuş alın. Pet-shop'tan gidip burada kuşum ölüyor yardım edin diyorsunuz. Kuş hasta, bu haliyle hiçbir şey yapamazsınız o kuşa. Burada forumda o kadar çok pet-shoplarla ilgili şeyler paylaşıyoruz ama nafile. Burada elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ama nedense inatla pet-shopçuları zengin edip, kendinizi de üzüyorsunuz. Bu haldeki kuşu da burada paylaşıp forumdaki herkesi de üzüyorsunuz. Hastalığını gidip aldığınız yere sorun. Çünkü bu kuş için MAALESEF yapılacak fazla bir şey kalmamış. Geçmiş olsun.
usta petshopda hasta kus goruncede uzuluyoruz bazen sirf hasta oldugu icin alip bakiyorum elimden geldigince

usta petshopda hasta kus goruncede uzuluyoruz bazen sirf hasta oldugu icin alip bakiyorum elimden geldigince
[MENTION=17777]Mavis[/MENTION] Kuş almadan buradan haberim yoktu diyorsun ama alınca hemen buradan hasta diye paylaşıyorsun! Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! İnşallah iyileşir.

Erden o ayrı bir şey. Hasta kuşa dayanamayıp almak apayrı ama burada artık inan kaç yüzüncü kez oluyor bu. Hasta kuşlarla burada emin ol benim kadar ilgilenen az insan vardır. Birisi de [MENTION=4069]Berkay[/MENTION] ERDİNÇ zaten. Elimizden geldiğince destekte olmaya çalışıyoruz ama böyle olunca da inan ben sinirleniyorum.

Son düzenleme:
hepinize teşekkür ederim kuş galiba hasta idi zaten o soğuktada bir şeyler olunca 15 dakika önce vefat etti teşekkür ederim.

Geri