petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu dışarı çıkarayım mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emorke61 tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. emorke61

emorke61 New Member

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaşlar. Kuşumu daha 3 gün önce aldım. Dışarı çıkmak için can atıyor. Daha çok küçük. Parmağıma atlayıp kapıdan çıkmaya çalışıyor. Sizce çıkarmalı mıyım? Bir şey olur mu?

2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    10 günden önce çıkarırsan duvara çarpıp yaralanabilir.Bulunduğu ortamı iyice tanıması lazım.Sabret.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    mustafa bu verdigin bilgiyi buralarda okuyarakmi ogrendkn yoksa bizzat deneyerekmi onuda soylermisn

4. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Deneyerek öğrendim.Ben ilk kuşumu garanti olsun diye 3 hafta sonra dışarı çıkardım.Dışarı çıkardıktan 2 hafta sonra yanına eş aldım.Yeni kuşu da 4. günde çıkardım.Sonuç olarak duvara çarparak ceresinde yaralanma oldu.Bu değerler kesin değildir.Kuştan kuşa değişir.En az 7-10 gün kuşunuz kafesinde dursun.

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    yani su zamana kdr 2 yavru evcillesrirdkm 1 taneyide evciklesririrdum hasta oldugunu faekettim ucunude 3-4 gun icinde disari saliyrm daha bir sikinti oldugunu gormedm

6. Mehmet Duran

Mehmet Duran New Member

Beğenileri:
    0
    Bence cikarabilirsin sonucta odayi kesfetmesi icin ucmasi lazim bakarak inceleyerek ne kadar kesfederbilir ki. Ben olsam cikarirdim :)

#6 Mehmet Duran, 16 Haziran 2015
    Son düzenleme: 16 Haziran 2015
  7. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    hayatımda ilk defa kuşumu yaklaşık 2 hafta önce aldım
    Perşembe akşamı almıştım , cumartesi öğlen çıkarıp elimden yem felan yedirmiştim baya mutlu olduğunu anlamıştım
    Bence çıkarman daha iyi

8. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi kuştan kuşa değişebilir.

9. furkansahin3

furkansahin3 New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşu eve getiririm bir geceyi kafeste geçirir. Hemen ertesi sabah kafesinin kapısını kapatmamak üzere açarım. Özgürce takılır. Bence sende denemelisin. O kadar kuş baktım hiç öyle yok şu kadar gün kafeste tutayım yok şu kadar saat dışarıda kalsın olayım olmadı. Bence salmalısın, kuşunun ne kadar özgür ve mutlu olduğunu göreceksin. Sadece pencerelere dikkat et ilk başlarda.

Sayfayı Paylaş