petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu dün aldım, çok korkuyor ve yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve LegendField tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. LegendField

Arkadaşlar dün erkek 1- 1,5 aylık bir muhabbet kuşu aldım. Dünden beridir evimde fakat en ufak bir şey de bile çok ürkek davranıp kafesin içinde oraya buraya uçuyor. Sürekli kafesin tabanında duruyor. Aynı zamanda yem yemiyor.
    Önceden bir kuş daha beslemiştim öldü ama iyi yetiştirmiştim. Sorum şu

Neden ürkek davranıyor?

Neden kafesin tabanında saatlerce duruyor?

Neden yem yemiyor?

Dipnot: Yemin yerini değiştirmeyi ve yere dökmeyi denedim ama sadece bakıyor yemiyor...

2. SuleCetin

SuleCetin Guest

çünkü alışmamış korkuyor gece yer, ben ilk kuşumu aldığımda 4 gün yem yememişti çok korkmuştum ölecek diye bir türlü alışamadı hasta olup ölecek diye geri vermek zorunda kaldık, sonra bir başka aldık o da ilk gün yemedi diğer gün gece artık dayanamamış yemiş, bence yere serp ve bekle o yer. yemin yerini değiştirme orda alışsın ona. kafesin tabanında da korktuğu için kalmış olabilir

3. LegendField

Şu anda bile hala tabanında durmuş beni izliyor :))
    Umarım sizin dediğiniz gibi gece yer, içer...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

Sonunda dayanamadı yerdeki yemleri yiyordu şimdide yemliğine başladı hala yiyor :)

4. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    3 gün yemese içmese 1 hafta tabanda da dursa bu normal çünki yeni kuş.

5. SuleCetin

SuleCetin Guest

demiştim :) , size eğlenceler :)

Sayfayı Paylaş