petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu kafese sokmuyorum, yanlış mı yapıyorum?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan Karahan tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Serkan Karahan
    Gizli

İyi günler,
    Yaklaşık 2 aylık kuşumla 1 aydır yaşıyoruz. Son zamanlarda pek kafese girmek istemiyor. Ben de yalnız yaşadığım ve akşam 17'ye kadar çalıştığım için sıkılmasın diye son 3 gündür kafese sokmuyorum. Akşamları dışarda uyuyor, sadece yemek ve su için kafese giriyor. Şu an için benim açımdan sorun yok ama acaba kuşum böyle alışırsa ilerden tamamen kafese girmemek isteyebilir mi? Kafese parmağımın üstünde usulca girmiyor ancak avucuma almam gerekiyor ki bunu da sevmiyor. Ne yapmalıyım bir kaç gün çıkarmayıp kafese mi alıştırsam?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:05 --

Bir bilen yok mudur?

2. Yener GÜNGÖR
    Gizli

eger pisledigi yerler senin icin sorun degilse ve tek kus besliyosan bence hic sokma bırak isterse kendi girsin :) oda kendini evin bireyi gibi hissediyor galiba :D

3. arda88
    Gizli

arda88 Guest

Ne güzel. benimki de 1,5 2 aylık bende öyle alıştırıcam.

4. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

su ve yemini eksik etmediginiz sürece sorun olmaz ama ac ve susuz kalmamasina dikkat edin

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    İlerde yavru almak istiyorsan kafesten bu kadar çok çıkartma ama ömür boyu yalnız bakacam diyorsan kendisi acıkınca kafese girip yem yiyorsa sorun değil tabi yakın bir zamanda senin ev kümes gibi olur özellikle tüy döküm zamanı :)

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    ileride yavru düşünüyorsanız bu kadar serbest bırakma ama yok ben hep tek besleyecem diyorsanız yemini suyunu eksik etmemek şartıyla bırakın özgürce yaşasın

Sayfayı Paylaş