Karadeniz Pet

kuşumu kafesine sokamıyorum :)

• Konbuyu başlatan onurdondu1
  • Başlangıç tarihi
O

onurdondu1

Guest
kuşumu alalı 3 gün oldu ama bu kadar sıcak kanlı bir kuş görmedim çok alıştı bana bende ona çok alıştım dün dışarı çıkarmıştım sağa sola çarptı diye geri koydum bugün bir daha çıkardım yine bir kaç kere çarptı ama şimdi çok daha iyi önceden konamadığı yerlere konuyor sürekli kafasını sallıyor galiba mutlu :) ama bir sorun var kafese sokamıyorum kafese elimin üstünde götürürken sokacakken demirlere tutunup kendini geri itiyor ne tavsiye edersiniz uzun süre dışarda kalması bir sorun oluştururmu kuş için

kuş için olmaz da sizin ev için sorun olur :D Acıkınca kendisi girer.

Onun için bir sorun olmaz merak etmeyin acıktığı zaman kafesin etrafını turlayıp kapısını bulur

bence sizin görmediğiniz bir yere mutlaka yapıyordur sorun yoksa böyle devam edin

Kardeşim selam.. kafesinin kapısından dışarıya doğru uzanan tünek tak ve başka bir tünekle de konduğu yerde tüneği kuşun göğsüne doğru yaklaştırıp tüneğe adım atmasını sağlayabilirsin. tünek oyununu çok sevecektir.. tünekle beraber tüneğin üstündeyken kafese sokman daha kolay olacaktır.. kolay gelsin...

Kardeşim selam.. kafesinin kapısından dışarıya doğru uzanan tünek tak ve başka bir tünekle de konduğu yerde tüneği kuşun göğsüne doğru yaklaştırıp tüneğe adım atmasını sağlayabilirsin. tünek oyununu çok sevecektir.. tünekle beraber tüneğin üstündeyken kafese sokman daha kolay olacaktır.. kolay gelsin...

tavsiyen için teşekkür ederim çok iyi fikir gerçekten dışarı tünek koymak :)

Geri