Karadeniz Pet

Kuşumu konuşturamıyorum

• Konbuyu başlatan Dgkn25
  • Başlangıç tarihi
D

Dgkn25

Guest
Kuşumu konuşturamıyorum lütfen yardımmm

Arkadaşlar kuşu alalı 3 ay oldu aldığında 2 aylıktı ama bi turlu konuşturamadım herşeyi demedim yardım edin lütfen..

Moderatör tarafında düzenlendi:
neler yaptınız anlatın hangi kelimeleri söylediniz kaç saat (günde)ilgilendiniz?

Babacik diye bi fiil söyledim ama söylerken beni hic tinlamiyodu bile simdi de bir aydir askim diyorum yine orali olmuyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:03 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Arada pit pit diye mirildaniyor ama hic bi gelişme yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:11 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

Yardim edecek kimse yok mu

kuş sesi dinlet. youtubedaki kuş sesinin aynısını çıkarıyor benim kuş :D

bakın şöyle bişey yapabilirsiniz ses kayıt edici bi cihaz alın mubişinizin ne söylemesini istediğiniz kelimeleri kendi sesinizle kayıt edin..hem saatlerce siz konuşmamış olursunuz hemde kayıdı sürekli dinletirsiniz mubişinize

Genelde böyle olur konuşturana kadar canınız çıkar konuşmaya başlayıncada susmaz sussun diye bakarsın :)

konuşsunda susmasın ya :D

Birde kuşum hapşuruyor nedendir ki

Baba isim cık çekim eki babacık isim :) bence de ses kayıt cihazı kullanarak sürekli dinletin belki bir şeyler değişir. Dişi olma ihtimali var mı :D:D

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dişi ise zor olur.. benim rıfkı agzında küçük çocuk gibi gevelemeye başladı kelimeyi :)

Geri