petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumu konuşturmak istiyorum; pencere ilgisini dağıtır mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve PunK4RocK tarafından 3 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. PunK4RocK

PunK4RocK New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.2 aylık lutino cinsi muhabbet kuşu aldım.Kuşumu konuşturmak istiyorum.Okuduğum kadarıyla başka kuş olmaması, ayna olmaması herhangi bir şekilde ilgisinin dağılmaması vs lazımmış.Kuşumu güneş ışığı alsın diye pencerenin kenarına koydum dışarıyı seyrediyor.Bir arkadaşım dışardaki kuş seslerini veya uçan kuşları görürse sana alışması zor olur tarzında bir şey dedi.Kuşum güneş görmeli mi yoksa tamamen eve mi odaklanmalı? Güneş görmesinin kuş için önemi nedir? Kafam çok karıştı lütfen benimle düşüncelerinizi paylaşın.Şimdiden teşekkürler.

#1 PunK4RocK, 3 Haziran 2016
    Son düzenleme: 3 Haziran 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Direkt öğle güneşi altına koymayın kuşunuzu sıkıntı olur öyle dışardaki kuş sesi uçan kuş vs problem olmaz siz İlginizi kesmeyin konuşur o

Sayfayı Paylaş