petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu mama yemeye nasıl alıştırırım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed KARAKAŞ tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Limonla birlikteliğimiz bir ayı buldu hemen hemen. O bana bende ona alıştım baya :) Ama bir sorun var. Limona yem dışında hiçbirşey yediremiyorum. (Dal darı hariç) Ne sebze yedi, ne de mama. Bir saat oturdum üşenmeden yumurtalı mama yaptım iki gün önce, onu bile yemedi dolapta duruyor. Yediremezsem çöpe gidecek o kadar mama. Yemlerinin üzerine serptim, o halde bile yemiyor. Geçen yem vermeden sadece mama vermiştim bu seferde acıktı mama yemedi gene. Aç bırakmam da, dayanamam çünkü :( Nasıl alıştırabilirim sizce?

2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Sabah erkenden yemleri kaldır mamayı koy yemliklere. Dikkatini çeker. Alışır.

3. ArTemiS

ArTemiS Guest

Siz mamayı vermeye devam edin. Zamanla merak eder ve tadına bakar.

4. Sevtap DERİN

Zamanla alışacaktır. Yemiyor diye hemen kaldırmamazlık yapmayın.

5. Gökhan YILDIZ

mamanın içine biraz yem koy

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunu mamaya alıştırma