petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu nasıl alıştıra bilirim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Semih balci tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Semih balci
    Gizli

AbilerimveAblalarım.

Ben Mubişimi alıştırmaya çalışıyorum. ve erkek zannediyordum kız çıktı burnu beyaz daha 2 3 aylık ve bizim yavrumuz satın almadık. ama ne yaptırsam alıştıramadım. elimde duruo elime alıştı bazen ısırıo ama kaçıo ne yaptıysam.

Lütfen yardım edin :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

2. Ömer albayrak
    Gizli

Ne zamndan beri sende

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuş ısırır o durumdan kurtulmak biraz zor ama. sabret eline alışır. küçükken biraz daha ürkek oluyorlar üzerine fazla da gitme

4. ali yapılıcan

ali yapılıcan New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuş alışıyor fakat biraz daha fazla ilgilenmen gerekiyor.bende erkek diye almıştım dişiymiş.3 aydır bizde suan 4 kelime soyluyor 5 aylık yaklasık.kusun karakterıne baglı bırazda..

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benimkiler ısırmıyorlar sen ilgilen daha küçükken eğitimi daha kolay alır.

6. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

dişi kuş erkege göre daha fazla sabır ve zahmet ister kusu ürkütme ve sabırla ilgilenmeye devam et sonunda sana güvenir ve ısırmaktanda vaz gecer emin ol

7. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

3 hafta önce 40 günlük bi yavru amıştım erkek gibi duruyodu ceresi şimdi de dişi gibi :D ben erkek dişi ayırt etmeden sabırla güvenini kazandım ısırmasına rağmen sesimi çıkartmadım sonunda vazgeçti ısırmaktan. omzumdan inmiyor başka yere koyuyorum bumerang gibi geri geliyo :D zamanla alışır

Sayfayı Paylaş