petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu nasıl alıştırabilirim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Merhaba Ben Fıstığın ölümünden sonra yeni kuş aldım adı limon İlk aldıgımda elime kafesi soktugumda baya uçtu sonra korktu diye elimi çektim geçen perşembe aldım bugün elimi soktum ayağını azcık sevdim izin verdi ama gövdesine izin vermiyor Ve Kendi İstediginde dışarı çıkıyor geri sokmak için elime alıyorum elimi çok ısırıyor yeni olmasındanmı kuşum çekoslovak erkek 3 aylık Daha hızlı nasıl elime gelmesine veya onu sevmeme izin verir biraz sabırsızımda ben

2. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Bunlar sabırla olacak işler.
    kuşu sakın avuçlamayın ve korkutacak ani hareketler yapmayın elinizden yem yedirin canını yakmayın gerekli ilgiyi gösterin zaten zamanla herşey düzenine oturacaktır.

3. Levent Sayar

Dostum kusunu eline alıstırana kadar dısarıya salma yoksa avuclamak zorunda kalırsın ve hayvan sana alısamaz.KESİNLİKLE cok acil durumlar hariç alıstırmaya calısıgınız kusunuzu avuclamayın.elinize alıstıgı zaman salabilirsiniz.
    Ek olarak size daha cabuk alısmasını istiyorsanız nane elma yada marul gibi şeylerle onu kandırabilirsiniz ozellikle elmayı cok severler.

4. Mete AYVALI

Elmayı Nasıl verebilirim çünkü büyük yiyemez çok küçük mü kescem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

abi bide yemiyor elma yanına götürüyorum kaçmıyor ama yemiyorda

5. Levent Sayar

Dostum ince dilim yapacaksın elmayı daha sonrada gagasının altına sokucaksın bi kere ısırdımı sonra yiyecektir eminim.

Sayfayı Paylaş