Karadeniz Pet

Kuşumu nasıl dans ettirebilirim?

FerhatQ

Yeni Üye
Merhaba,bu sorunun cevabini cok merak ediyorum.Acikcasi bir muzik calarken kusumun benimle beraber oynamasi beni cok mutlu eder acikcasi.Kusumun bugun bizimle 4. Veya 5. Gunu sanirim.Elimi yavasca kafese sokuyorum ve elimi ayaginin altina getirdigimde elime geliyor.Korkusunu yendik galiba.Ama kafes icindr biraz hareketsiz hic salmadim simdiye kadar c.tesi gunu veya persembe gunu salmayi dusunuyorum.Ona nasil benimle birlikte dans etmeyi ogretebilirim? Ayrica ilk kez salma ile ilgili yapmam gereken bisey varsa soylermisiniz? Bizden kacarsa ve elimize gelmezse onu kafesine nasil geri sokabiliriz?

@FerhatQ hocam bu talebini "Kakadu papağan" türleri karşılar en çok karakter yapısı olarak :) kuşunuz size tamamen alıştıktan sonra müzikle beraber dans ederken kuşunuzu omzunuzda tutun zamanla oda müziğe ayak uydurmayı tepki vermeyi öğrenecektir.

@FerhatQ hocam bu talebini "Kakadu papağan" türleri karşılar en çok karakter yapısı olarak :) kuşunuz size tamamen alıştıktan sonra müzikle beraber dans ederken kuşunuzu omzunuzda tutun zamanla oda müziğe ayak uydurmayı tepki vermeyi öğrenecektir.
zaten profosyonel dansçılar gibi dans etmesini istemiyorum :D kendini az sallasın yeterli.Maksat gönüller bir olsun beraber oynayıp eğlenelim :D

Zamanla size alistikca buyudukce zaten yapiyomus gibi olur kafa sallar( aslinda kur yapar )kendince bir oraya bir buraya gelir gider buyusun gorursunuz insallah

Benimki kafasını aşağı yukarı yapıyor ama surekli dans bu oluyorsa :) isaret parmagimi asagi yukari sallayinca o da kafasini salliyor genelde

Geri