petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu nasıl dans ettirebilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve FerhatQ tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Merhaba,bu sorunun cevabini cok merak ediyorum.Acikcasi bir muzik calarken kusumun benimle beraber oynamasi beni cok mutlu eder acikcasi.Kusumun bugun bizimle 4. Veya 5. Gunu sanirim.Elimi yavasca kafese sokuyorum ve elimi ayaginin altina getirdigimde elime geliyor.Korkusunu yendik galiba.Ama kafes icindr biraz hareketsiz hic salmadim simdiye kadar c.tesi gunu veya persembe gunu salmayi dusunuyorum.Ona nasil benimle birlikte dans etmeyi ogretebilirim? Ayrica ilk kez salma ile ilgili yapmam gereken bisey varsa soylermisiniz? Bizden kacarsa ve elimize gelmezse onu kafesine nasil geri sokabiliriz?

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    @FerhatQ hocam bu talebini "Kakadu papağan" türleri karşılar en çok karakter yapısı olarak :) kuşunuz size tamamen alıştıktan sonra müzikle beraber dans ederken kuşunuzu omzunuzda tutun zamanla oda müziğe ayak uydurmayı tepki vermeyi öğrenecektir.

FerhatQ bunu beğendi.
  3. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    zaten profosyonel dansçılar gibi dans etmesini istemiyorum :D kendini az sallasın yeterli.Maksat gönüller bir olsun beraber oynayıp eğlenelim :D

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Zamanla size alistikca buyudukce zaten yapiyomus gibi olur kafa sallar( aslinda kur yapar )kendince bir oraya bir buraya gelir gider buyusun gorursunuz insallah

FerhatQ bunu beğendi.
  5. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Benimki kafasını aşağı yukarı yapıyor ama surekli dans bu oluyorsa :) isaret parmagimi asagi yukari sallayinca o da kafasini salliyor genelde

FerhatQ bunu beğendi.
  6. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Dans sayilabilir bnce.Oda gayet guzel bisey :D

Sayfayı Paylaş