petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumu nasil egitebilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Gizemsibel09 tarafından 13 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Gizemsibel09

Gizemsibel09 New Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar muhabbet kusumu ablam ve eniştem yavruyken aldılar yetişkin olana kadar onlar besledi ama çalıştıkları için çok ilgilenemediler oyuzden kuşu bana verdiler bir sene kadar onlarda kaldı daha sonra ben aldım ve çok hırçın ısırıyor sürekli elime alıştırmaya çalışıyorum alismiyor 3 4 aydır kuş bende ama hala alismadi doğduğundan beri ben bakmadığım için nasıl egiticegimi bilemiyorum bilgisi olan yardım edebilir mi lütfen . (Kuşum dişi )

2. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Çok geç diyebilirim artık yaşı çok ilerlemiş. Yanına bir erkek alıp yavrularını eğitebilirsin ancak bu şekilde olur

3. Gizemsibel09

Gizemsibel09 New Member

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim bende öle yapıcam artık

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    O yaştaki kuşun eğitimi çok zordur. Denildiği gibi yanına eş alıp yavruları olursa onları eğitebilir veya yavru bir kuşla değiştirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş